• Головна
  • Як ЦНАПи Черкаської області надають послуги під час карантину
17:42, 30 березня 2020 р.

Як ЦНАПи Черкаської області надають послуги під час карантину

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

Мешканці Черкащини можуть звернутися до центрів за отриманням адмінпослуг.

Переважно всі ЦНАПи Черкаськоъ області продовжують свою роботу. Вони працюють з урахуванням рекомендацій профілактичних заходів в умовах карантину. Переважно надаються послуги, які визначені Міністерством цифрової трансформації України як невідкладні, повідомили в ОДА.

Чи можна буде отримати інші послуги, кожен ЦНАП визначає самостійно, з урахуванням епідеміологічного стану на відповідній території

Згідно з прийнятими рішеннями, ЦНАПи міста Умань, Маньківської, Уманської, Чорнобаївської, Кам’янської райдержадміністрацій та Шполянської об’єднаної громади призупинили прийом громадян, тому послуги можна отримати виключно онлайн. Мешканців Чигиринського та Канівського районів обслуговують наразі ЦНАПи відповідних об’єднаних громад.

Громадянам рекомендується оформлені звернення, заяви, документи направляти поштою, залишати у скриньці для скарг і пропозицій або направляти електронною поштою. Також можна отримати адміністративны послуги за допомогою електронних сервісів.

В області створено Єдиний регіональний Портал адміністративних послуг Черкаської області на якому розміщена інформація про 442 адміністративні послуги, з яких 129 послуг надаються в електронному вигляді, через посилання на інформаційні ресурси міністерств.

ЦНАПи, які продовжили особистий прийом мешканців, дотримуються карантинного режиму. Приміщення за графіком дезінфікують та провітрюють. Всередину пускають обмежену кількість людей – по одному відвідувачу на одного адміністратора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цнап #послуги
Оголошення
live comments feed...