• Головна
  • Цілодобовий телефон екстреної психологічної допомоги працює у Черкасах
08:55, 27 березня 2020 р.

Цілодобовий телефон екстреної психологічної допомоги працює у Черкасах

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

В Управлінні ДСНС запроваджено цілодобовий телефон екстреної психологічної допомоги 0635037207, за яким фахівці служби готові надати підтримку і якісну психологічну допомогу.

Пандемія коронавірусу торкнулася базової потреби в безпеці кожної людини. Велика частина сьогоднішніх питань напряму пов'язана з емоційним навантаженням. Під час карантину збільшилася кількість подій, які для повсякденного життя не характерні, повідомили в ГУ ДСНС у Черкаській області.

Спробуйте зрозуміти, що конкретно вас лякає. Викладіть свої думки на папері. Складіть невелику телефонну книжку особливо важливих телефонів куди дзвонити, на випадок конкретної ситуації. Чим лікувати, якщо з'явилися якісь конкретні симптоми? Хто конкретно може про вас подбати, надати допомогу? До кого можна звернутися, якщо закінчаться гроші? Складіть список важливих речей та продуктів аби родина могла якийсь час побути в ізоляції. Що ви можете зробити аби потурбуватися про близьких людей, які сьогодні знаходяться в зоні ризику?

І головне. Усвідомте, ви не одні. Психологи ДСНС поруч, вони на варті вашого емоційного спокою.

Якщо через сьогоднішню ситуацію у вас виникають панічні атаки, якщо Вас нервують звичні та буденні речі й вас "накриває", не зволікайте, звертайтеся до фахівців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дснс #екстрена допомога #пандемія
Оголошення
live comments feed...