Реклама
12:18, 19 березня 2020 р.

Композитна черепиця

Реклама

До недавнього часу вибір покрівлі фактично обмежувався рішенням, керамічної плитки або металочерепиці. Остаточне рішення зазвичай грунтувалося на фінансовому аспекті: керамічна черепиця набагато дорожче металевої черепиці. Сьогодні цей вибір набагато простіше, тому що, вибираючи композитну черепицю, ми досягаємо ідеального компромісу між ціною і довговічністю. Інтернет магазин будівельних матеріалів «EvroKrovlya» пропонує великий асортимент видів відомих виробників за доступною ціною. На сайті: https://evrokrovlya.com.ua/krovelnyie-meterialyi/kompozitnaya-cherepitsa/, можна ознайомитися з пропозицією і вибрати оптимальний варіант з урахуванням особистих переваг.

Особливості композитної черепиці:

Черепиця, дуже точно імітує традиційну керамічну плитку. Вона має характерну хвилясту форму - подвійну римську, що створює гарну і стильну поверхню даху. Доступна в різних кольорах, тому може гармонійно вписатися в інтер'єр будівель.

Чому варто вибрати композитну черепицю?

  • Відповідь проста: через її властивостей. Композитна черепиця легка, екологічна і довговічна. Композитна черепиця легко ріжеться і свердлиться за допомогою найпростіших інструментів, що значно знижує матеріальні втрати.
  • Простота монтажу. Укладання черепиці настільки проста, що ви можете укладати її самостійно. Композитна черепиця повністю стійка до механічних пошкоджень: вона не ламається, не відколюється, не розтріскується під впливом снігу або граду.
  • Композитна черепиця виготовлена ​​повністю з переробленої маси, тому є екологічно чистим продуктом. Крім того, через низьку гігроскопічність композитна черепиця стійка до утворення моху, цвілі і грибків - тому вона не вимагає періодичного очищення. З цієї причини вона повністю морозостійка і стійка до ультрафіолетового випромінювання. Композитна черепиця також забезпечує дуже хорошу теплоізоляцію і високу звукоізоляцію.
  • Композитна черепиця не боїться атмосферних умов, механічних пошкоджень і біологічного розкладання. Навіть плитку, відірвану під час шторму, можна без проблем знову прикрутити. Проведені дослідження і сучасний світовий досвід її використання показують, що термін служби покрівлі з композитної черепиці практично необмежений.

Інтернет магазин будівельних матеріалів «EvroKrovlya» пропонує вигідні умови для покупки, включаючи: доступні ціни, великий вибір, доставку. Скористайтеся перевагами і оформляйте покупку вже сьогодні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...