• Головна
  • Черкащан звільнили від сплати за оренду комунального майна на період карантину
13:14, 19 березня 2020 р.

Черкащан звільнили від сплати за оренду комунального майна на період карантину

Фото: НБУ

Фото: НБУ

У період карантинних обмежень підприємці, які орендують комунальне майно, сплачуватимуть до бюджету 1,2 грн (з ПДВ) у місяць.

Рішення про це ухвалили під час сесійного засідання 31 голосами «за». Виняток становлять організації, для яких і раніше передбачали пільгові умови та ті, які не підпадають під дію обмежень. Це бюджетні організації, які фінансуються з місцевого бюджету, заклади соцзахисту, заклади освіти, науки, культури, фізкультури і спорту, заклади, в яких організовують роботу з дітьми та молоддю, повідомили в мерії.

Із ініціативою зменшити оренду в період обмежень виступив депутат Роман Діскант. Таким чином обранці вирішили зменшить негативний вплив на бізнес в умовах обмежувальних заходів, запроваджених задля запобіганню поширенню коронавірусу COVID-19.

Водночас, ті підприємці, які працюють у приміщеннях комунальної власності, утім, не призупинили свою діяльність, як того вимагає заборона, будуть сплачувати повну оренду. Таких представників бізнесу виявлятимуть спільно  з управлінням інспектування.

Кабінет Міністів України своєю постановою на два місяці звільнив підприємців від плати за оренду землі, податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оренда #майно #карантин #сплата
Оголошення
live comments feed...