• Головна
 • Авто із США та Кореї для юр. осіб
Новини компаній
10:20, 18 березня 2020 р.

Авто із США та Кореї для юр. осіб

Новини компаній
Авто із США та Кореї для юр. осіб

Величезною популярністю в наш час користується така послуга як «Автомобіль для юр.осіб». Правда далеко не кожна компанія її надає. Але, навіть не дивлячись на це послуга нині є єдиним повністю прозорим, а також абсолютно законним способом для багатьох компаній і ряду юридичних осіб організувати придбання б/у транспортного засобу з ПДВ в Україні.

Плюс до всього, важливо не забувати, що в країні зараз діють рівні тарифи на митне очищення машин не тільки для юридичних, а й фізичних осіб. Погодьтеся, це у свою чергу робить покупку автомобілів з США на фірму в рази вигідніше стосовно податків, зокрема:

 • кредиту з ПДВ;

 • віднесення на витрати всіх витрат по транспортному засобу;

 • амортизації плюс вартості ПММ;

 • відсутність витрат на виведення грошей з підприємства та ін.

Де придбати авто за послугою «автомобіль для юр.осіб»?

Сучасна, вигідна та корисна послуга «Автомобіль для юр.осіб» доступна всім клієнтам компанії AuctionAuto. Тільки ця компанія в повній мірі займається забезпеченням можливості покупки автомобілів з наступних країн:

 • США;

 • Канада;

 • Корея.

Відзначимо, що з послугою діє:

 • повернення митних платежів до 70%;

 • оптимізація ПДВ;

 • гнучкі програми кредитування;

 • лізинг;

 • розстрочка платежу.

Які саме вигоди від вищезгаданої угоди отримують юр.особи?

Існує величезна кількість переваг, які гарантовано відзначить для себе кожен клієнт компанії Україна Аукціон Авто в процесі покупки авто з Америки. Зокрема, виділимо серед них такі:

1). По-перше, придбання б/у транспортних засобів з пробігом, різними компаніями, а також юридичними особами здійснюється з урахуванням ПДВ.

2). По-друге, існує так звана компенсація митних платежів, що становить до 70%. Тобто можна підібрати, купити, доставити й потім оформити будь-який б/у автомобіль, причому з подальшою можливістю компенсації митних платежів від вирахування ПДВ.

3). До речі, кожна угода повністю супроводжується не тільки юридично, але й документально. Тобто в повній мірі забезпечуються і зовнішні контракти, і внутрішні договори, плюс оформляється вся бухгалтерська документація.

4). Внутрішній договір купівлі-продажу. Підбір та покупка автомобілів та іншої транспортної техніки з ПДВ через внутрішній договір купівлі-продажу.

5). Великий вибір транспортних засобів. Великий вибір автомобілів в наявності для придбання з урахуванням ПДВ, надання лізингових і кредитних послуг.

6). Великий вибір лізингових і кредитних програм. Великий вибір лізингових і кредитних програм. Сприяння в отриманні фінансування на покупку автомобілів для клієнтів.

Є можливість привезти та розмитнити на фірму (юридична особа) автомобіль, або будь-яку іншу техніку: комбайни, трактори, фури/тягачі, сівалки, обприскувачі, жатки, підйомні крани, пасажирські автобуси та ін. У нас вже є досвід доставки великогабаритної техніки, розмитнення її на юр.осіб, схема повністю відпрацьована.

Вартість і оплата послуг компанії

AuctionAuto проводить абсолютно відкриту політику по відношенню до клієнтів. Вартість послуг завжди фіксована та ні в якому разі не залежить від ціни придбаного автомобіля. Всі платежі фіксуються шляхом надання чеків, без будь-яких розрахунків готівкою. Оплата автомобіля в Америці проводиться безпосередньо на рахунок продавця в США через SWIFT перекази, а самі витрати озвучуються клієнту ще до моменту початку торгів.

Таким чином, компанія AuctionAuto виступає в ролі регулятора та бере на себе функції контролю виконання взятих зобов'язань з боку Клієнта і постачальника, і перевізника автомобілів.

Тому залюбки запрошуємо до співпраці кожного з вас!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...