Вирубку дерев у черкаському сквері «Юність» призупинили

Фото: КП "Дирекція парків"
Фото: КП "Дирекція парків"

Зберегти усі зелені насадження — ялини, туї, та райську яблуню — дав доручення міський голова Анатолій Бондаренко.

Вчора, згідно проекту, що пройшов громадське обговорення, необхідні експертизи та отримав погодження архітектурної ради, було зрізано кілька блакитних ялин у сквері. Цей випадок викликав обурення черкащан та дискусію в соцмережах, повідомили в мерії.

В КП «Дирекція парків», на балансі якого перебуває даний об’єкт, стверджують: зрізані дерева мали вік близько 50 років та перебували в неестетичному вигляді. Згідно Правил утримання зелених насаджень, дерева в цьому віці не підлягають пересадженню, але є велика ймовірність, що вони не приживуться.

У комунальному підприємстві підкреслюють, що в оновленому сквері буде висаджено 137 видів унікальних, нових для Черкас дерев: ліквідамбар, клен Фрімана, а також більше чотирьох тисяч кущів – дерену, спірею ялівцю. Сквер буде обладнано системою крапельного та автоматичного поливу.

Анатолій Бондаренко звернувся до громадян міста та компаній, що займаються роботами з реконструкції та будівництва з вимогою відмовитися від нищення зелених насаджень, максимального їх збереження при забудові.

«Всі дерева, які згідно проектів підлягають знищенню, мають бути викопані й пересаджені в інші місця», — ссказав мер.

дерева. сквер юність
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии