• Головна
  • 255 тисяч жителів Черкаської області одержали монетизовані субсидії
17:29, 2 березня 2020 р.

255 тисяч жителів Черкаської області одержали монетизовані субсидії

Фото: НБУ

Фото: НБУ

У загальній структурі соціальної допомоги субсидія становить «левову частку» – 72%.

Отримувачами субсидії є 200,6 тисяч домогосподарств області на суму понад 1,7 млрд грн. З жовтня 2019 року в області забезпечили проведення монетизації пільг на житлово-комунальні послуги. Кількість отримувачів у грошовій формі на кінець року становила 54,5 тисяч осіб. За рік їм нарахували 344,3 млн грн, повідомили в ОДА.

Запровадження системи монетизації пільг і субсидій – одне з важливих торішніх утілень.

"Монетизація дає змогу громадянам самостійно керувати сумами допомоги, які їм по праву належать від держави. Тобто ми не купуємо нікому газ, не примушуємо використовувати воду, ми запроваджуємо цивілізований механізм, який каже: не можеш платити – держава тобі надасть безпосередню фінансову допомогу. Твоє ж завдання – раціонально її використовувати. Загалом трансформація соціальної сфери передбачає принцип «гроші ходять за людиною» та змогу людини застосовувати її на ті потреби, які вона вважає пріоритетними", — зауважив  заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко.

Пан Віталій також наголосив на тому, що цьогорічний орієнтир щодо впровадження системи соціальної підтримки – встановити стандартні зрозумілі умови призначення допомоги малозабезпеченим особам, одиноким матерям. Відповідний законопроект вже ухвалили в першому читанні,.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субсидія #монетизація #домогосподарства
Оголошення
live comments feed...