Як заощадити на обміні валюти?

Як заощадити на обміні валюти? , Ефименко Анастасия

Україна, безсумнівно, виділяється наявністю величезної кількості пунктів обміну валют. В даний час працює у нас близько 5 тисяч стаціонарних обмінок і кілька десятків онлайн операторів, але ж обмін валюти можна зробити ще й в банку. Вибір великий, що, однак, не означає, що вам вдасться знайти вигідну угоду. Її прибутковість залежить від доступних для клієнтів курсів злотого до гривні і додаткових витрат, якими є валютний спред.

Вигідний курс злотого своїм клієнтам пропонує Обмінка! Вам варто скористатися її послугами, якщо ви зацікавлені в здійсненні прибуткової і безпечної угоди за привабливим курсом злотого!

По-перше, ситуація на ринку

У повсякденному житті у середньостатистичного українця необхідність обміняти або купити валюту з'являється частіше, ніж може здатися. Поїздка на вихідні за кордон, покупки на міжнародному аукціоні або погашення кредиту - кожна з цих ситуацій пов'язана з конвертацією коштів і певним ризиком, так як ринкові котирування схильні до коливань. Досить поглянути на представлені графіки курсів злотих до гривні, які можна знайти на інтернет-порталах фінансової тематики або сайтах, щоб побачити, наскільки змінною буває вартість валюти.

Як це має до нашої угоди? Коли курс валют злотий йде вгору, ми платимо за його покупку більше, коли знижується менше. Озброєні цим знанням, ми повинні вибрати для реалізації обміну потрібний момент. В епоху сучасних технологій курс злотого на сьогодні в режимі реального часу можна відстежувати в Інтернеті, завдяки цьому можна досить легко оцінити, чи є поточна ситуація сприятливою для обміну чи ні.

Котирування валют ви не можете змінити, але ви можете вибрати посередника обміну.

На ринкові котирування валют впливає безліч факторів економічних і політичних, і на це ми не маємо впливу, але на вибір часу і місця здійснення угоди, безумовно, маємо. Якщо ви валюту купуєте лише іноді, то забудьте про складні аналізи або прогнози. Треба підійти до питання простіше. Потрібно просто знайти надійного постачальника послуг, який робить максимально низьку націнку. Пам'ятайте при цьому, що теоретично незначна різниця, наприклад, в 30 гривень між ринковою ціною валюти і доступною для вас, насправді є дуже великою. Переплачуючи ці 30 гривень за одиницю, при покупці 500 євро, ви втрачаєте вже 150 гривень!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии