У черкаських школах призупинили навчання

Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

З 29 січня до 9 лютого у закладах загальної середньої та позашкільної  освіти оголосили карантин.

Таке рішення ухвалив виконком Черкаської міської ради, врахувавши рекомендації місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Карантині заходи пов’язані з активізацію захворюваності на вірус грипу та ГРВІ серед школярів, повідомили в мерії.

24 січня у місті хворіло 3973 учні, що становило 14,4 % від загальної кількості школярів, та було закрито 49 класів. 27 січня на грип та ГРВІ  вже захворіло 5346 учнів. А вже з 28 січня планується закриття ще 48 класів, у яких навчається 1426 школярів.

"З 28 січня у Черкасах не працюватиме 90 класів, де навчається 2657 дітей. Ще в 96 класах кількість хворих на грип та ГРВІ перевищує 30 відсотків", — повідомив директор департаменту освіти Черкаської міської ради Сергій Воронов.

За його словами директора департаменту охорони здоров’я, активізація небезпечного вірусу почала набирати обертів за останні тижні. Нині в черкаських лікарнях перебуває 260 дітей.

"В області вже зафіксовано два летальних випадки, причини смерті яких пов’язані з вірусною пневмонією. Наголошу, що  найбільшу загрозу щодо перебігу та наслідків хвороби складає саме дитячий контингент, аніж дорослий. Тому потрібно докласти максимум зусиль, аби мінімізувати можливі ризики щодо подальшого поширення захворюваності на грип та ГРВІ", – сказав Олег Стадник.

карантин грип діти захворюваність
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии