Іригатори для порожнини рота в інтернет магазині «Комфі»

Картинки по запросу Іригатори для порожнини рота в інтернет магазині «Комфі»
Картинки по запросу Іригатори для порожнини рота в інтернет магазині «Комфі»

Клінічні дослідження показали, що використання іригатора для порожнини рота є ефективною альтернативою ручному чищенню і чищенню зубною ниткою. Його регулярне використання сприяє зменшенню кровоточивості ясен і видалення зубного нальоту, а також знижує ризик запалення в роті. Для багатьох людей, чистка важка, особливо коли їм не вистачає спритності, щоб зробити це правильно. Проте, дуже важливо ретельно чистити міжзубний простір кожен день. Запрошуємо вас відвідати інтернет магазин «Комфі» і ознайомитися з каталогом, в якому представлені іррігатори для порожнини рота від відомих світових виробників за доступною ціною. Купити іригатор в Комфі не складе проблем, завдяки різноманітності вибору по виробнику, типу і функціональними можливостями.

Якщо ми хочемо зберегти здорові зуби до глибокої старості, необхідний ретельний щоденний догляд, який приносить незрівнянно менше турбот, ніж проблеми здоров'я зіпсованих, розсипаються або руйнуються зубів і соціальні проблеми, а також час і кошти, що йдуть на відновлення зубів, варто купити іригатори для порожнини рота, які здатні очистити навіть важкодоступні місця, які не може очистити зубна щітка.

Що таке іригатор?

Іригатор - це, пристрій для зрошення порожнини рота, схоже на звичайну щітку, але в той же час дозволяє ретельно чистити зуби. Він працює на водній основі з допомогою спеціального насоса.

Особливості та переваги іригатора:

·Іригатор для порожнини рота є прекрасним доповненням до традиційних методів гігієни порожнини рота. Цей пристрій застосовується для полоскання рота, використовуючи пульсуючий потік води під тиском для видалення бактеріального нальоту і залишків їжі з контактних поверхонь зубів. Потік води масажує ясна, покращуючи їх кровопостачання.

·Він має компактний, маленький розмір, і прекрасно поміщається в чемодан або дорожню сумку. Є моделі, складені навпіл, при цьому насадка закриває кришку. Це допоможе уникнути потрапляння бактерій і мікробів в пристрій. Таке іригаційне засіб може поміститися навіть в маленьку жіночу сумочку.

Інтернет магазин «Комфі» запрошує вас за покупками і пропонує: кращий сервіс і обслуговування, доступні ціни, доставку в будь-який регіон країни.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии