Нові туристичні вказівники встановлять у Черкасах

Фото: chmr.gov.ua
Фото: chmr.gov.ua

У Черкасах встановлять декілька металічних туристичних вказівників до туристичних об’єктів.

Про це повідомили в мерії. Було вирішено встановити елементи благоустрою (вказівники напрямку та відстані до об’єктів туристичної інфраструктури) за адресами: по бульв. Шевченка біля перехрестя з вул. Митницькою; по вул. Смілянській біля перехрестя з вул. Надпільною; по вул. Смілянській біля перехрестя з вул. Вернигори; по вул. Смілянській біля перехрестя з вул. Гоголя.

Вартість одного вказівника становить 24 тис. грн.

Раніше у Черкасах вже були встановлені 4 таких об’єктів: по бульв. Шевченка біля перехрестя з вул. Смілянською; по бульв. Шевченка біля перехрестя з вул. Святотроїцькою; по вул. Хрещатик біля перехрестя з вул. Байди Вишневецького; по вул. Хрещатик біля перехрестя з вул. Небесної Сотні.

«Вказівники складають собою частину системи міської навігації, цільовим призначенням якої є надання жителям і гостям міста достовірної інформації про місцезнаходження того чи іншого туристичного об’єкту (пам’ятки архітектури та інші об'єкти загальноміського значення). Навігаційні покажчики встановлені як окремий елемент благоустрою, інформація подана на українській та англійській мовах з обох сторін стрілок», - пояснює начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Андрій Поліщук.

туризм вказівник черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии