Як обрати вхідні двері?

Картинки по запросу Як обрати вхідні двері?
Картинки по запросу Як обрати вхідні двері?

Ціна - основний критерій вибору вхідних дверей. Але це найголовніше? Може виявитися, що дана модель зовнішніх дверей непропорційно дорога до її сумнівної якості або навпаки - вона буде дешевою, і в той же час досить непоганою. Переходьте за посиланням https://assist.kiev.ua/catalogue/vxodnyie-dveri.html і обирайте серед кращих варіантів вхідних дверей за дуже привабливою ціною.

З якого матеріалу зроблені вхідні двері?

На ринку можна знайти зовнішні двері зі сталі, дерева, ПВХ або алюмінію. Найпопулярнішими є сталеві вхідні двері, які міцні, довговічні і зазвичай досить дешеві. Вони мають дерев’яний або сталевий каркас, покритий металевими листами. Їх можна прикрасити дерев’яними панелями та покрити лаком. Дорожчі мають обробку з натурального дерева. Зовнішні сталеві двері важко утеплити, тому найчастіше вони мають високий коефіцієнт теплопередачі - 1,3-1,5 Вт/м2. Хоча на ринку вже є сталеві двері із значенням U = 0,8 Вт/м2. Пластикові двері мають каркас і раму з ПВХ-профілів. Дверна панель також покрита листами ПВХ.

vd-ajsberg-grafit-245x422-fe2.jpgvd-ajsberg-grafit1-245x422-fe2.jpg

Вхідні двері з ПВХ

Двері з ПВХ мають хороші теплові параметри - значення U - 1-1,3 Вт/м2. Такі двері найдешевші і дуже популярні. Їх плюсом є також те, що вони легко підходять до вікон, зовнішніх жалюзі і навіть гаражних дверей.

Дерев’яні вхідні двері

Дерев’яні двері - дорогий виріб. Вони мають каркас і дверну раму з дерева. Зроблені з благородного дубу, сосни, червоного дерева. Вони мають хороші теплові параметри. Найкращі дерев'яні вхідні двері досягають U = 0,7-0,8 Вт/м2.

Металеві вхідні двері

Металеві вхідні двері - найдорожчі. Вони мають каркас і раму з металевих профілів. Полотно з ПВХ або скловолокна. Вони пов'язані з громадськими спорудами. Найчастіше досить холодні - мають U = 1,3-1,4 Вт/м2. Але пропозиція дверей, виготовлених для сімейних будинків, зростає. Вони можуть мати відмінні параметри теплоізоляції. Найкращі мають коефіцієнт U на пасивному рівні - 0,47 Вт/м2. Металеві вхідні двері можуть бути досить великими. Вони міцні і безпечні.

Які вхідні двері вибрати: технічні вимоги

Зовнішні двері повинні бути теплими, міцними і тихими. Сучасні двері мають багатошарову конструкцію. Ось чому хороші вхідні двері товсті та масивні. Коефіцієнт тепловіддачі U повинен бути не більше 1,5 Вт/м2. У найближчі роки вимоги до теплоізоляції вхідних дверей будуть зростати. Вони повинні мати принаймні дві прокладки по всьому периметру. Товсті двері, наповнені теплоізоляційним матеріалом, також будуть тихими та ефективно звукоізольованими. Індекс їх звукоізоляції R A зазвичай становить не менше 30 дБ.

 Контакти:

Киев, ул. Юрия Поправки 4/39АКиев, проспект Победы 64

[email protected]

Режим работы: Пн.- Пт.: 10:00-19:00 Сб.: 10-16.00 Вс.: выходной
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии