Виставка пухнастиків: зарядитесь позитивними емоціями - спілкування з тваринами

- Мама, мама, давай заведемо єнота!

- Навіщо він тобі, любий?

- Я хочу завести єнота, вони смішні.

У когось з батьків вже був або неодмінно відбудеться подібний діалог зі своєю дитиною. Не варто одним махом руйнувати дитячу мрію завести вдома екзотичного звіра. Не потрібно перераховувати дитині всі труднощі догляду за єнотом, кенгуру, сурикати. Набагато краще виконати цю мрію трохи в іншому вигляді, привівши юного любителя живності на виставку пухнастих тварин.

Де відвідати виставку "Пухнастніків та Африканська равликів" в Черкасах?

З 23 січня  вул. О. Дашковича 19 "Хрещатик сіті".

Виставка у нас проходить в форматі контактного зоопарку: ви зможете підійти до будь-якого звірка і навіть погладити його.

Це безпечно: наші тварини прибули не з дикої природи, а народилися в зоопарку. Вони сприймають людей як своїх родичів і дружелюбно ставляться як до дітей, так і до дорослих. Наша мета - не тільки розважити дітей, а й розширити їх кругозір. Наші співробітники - це досвідчені зоологи, які можуть нескінченно розповідати про кожного представника виставки.

Поки діти спостерігатимуть за звірками, доглядач поділиться з ними відомостями про походження тварини, його характер, режимі дня, переваги в їжі, а також покаже, як звірка правильно тримати, гладити і годувати. 

На виставці мешкає понад 37 тварин. Ви зустрінете як знайомих вам домашніх вихованців, так і екзотичних звірів, представлені єноти, сурикати, декоративні кенгуру і оленятко, безліч пухнастих кроликів і морських свинок, і, звичайно ж, африканські равлики.

За цими звірками можна спостерігати годинами: ділові єноти ніби тримають в голові розпорядок дій на найближчі кілька годин і неухильно дотримуються графіку. Про те, що вони розумні і хитрі, жартома каже навіть їх забарвлення: чорна смужка на мордочці нагадує маску шахрая. 

 Виставка пухнастиків: зарядитесь позитивними емоціями - спілкування з тваринами, фото-1  Виставка пухнастиків: зарядитесь позитивними емоціями - спілкування з тваринами, фото-2  Виставка пухнастиків: зарядитесь позитивними емоціями - спілкування з тваринами, фото-3

Наші тварини народилися в умовах контактного зоопарку. Вони не знають, як жити в дикій природі. Вони виросли ласкавими і поступливими, тому їх можна гладити, брати на руки і годувати з долоні. 

Ветеринари стежили за здоров'ям наших полоскунів з самого народження. Звірі щеплені від небезпечних захворювань, які можуть передаватися від тварини до людини, тому єнота без побоювання зможе погладити навіть найменший відвідувач зоопарку. Лікар регулярно перевіряє стан наших звірів і миттю приймається за лікування, якщо вони погано себе почувають або отримують травму.

Спілкування відвідувачів з мешканцями зоопарку проходить тільки під контролем наглядачів. Наші досвідчені співробітники знають все про поведінку тварин, тому якщо ви раптово розгубитеся, злякалися або забудете, як правильно тримати вихованця, доглядач відразу ж допоможе вам. 

У 20 столітті американські вчені довели, що спілкування з тваринами добре впливає на стан людей з різними захворюваннями. Зоотерапія буквально виліковує пацієнтів, які вже втратили інтерес до життя і замкнулися в собі. Якщо людину мучить депресія, візит на «Виставка пухнастніків та Африканська равликів» подарує йому нові сили.

 Виставка пухнастиків: зарядитесь позитивними емоціями - спілкування з тваринами, фото-4  Виставка пухнастиків: зарядитесь позитивними емоціями - спілкування з тваринами, фото-5  Виставка пухнастиків: зарядитесь позитивними емоціями - спілкування з тваринами, фото-6  Виставка пухнастиків: зарядитесь позитивними емоціями - спілкування з тваринами, фото-7  Виставка пухнастиків: зарядитесь позитивними емоціями - спілкування з тваринами, фото-8  Виставка пухнастиків: зарядитесь позитивними емоціями - спілкування з тваринами, фото-9  Виставка пухнастиків: зарядитесь позитивними емоціями - спілкування з тваринами, фото-10
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии