
14:18, 16 січня 2020 р.
Незаконне виробництво алкоголю ліквідували у Черкасах

У Черкасах припинили масове незаконне виробництво алкоголю.
На території міста працювало підпільне виробництво алкоголю, де зі спирту невідомого походження виготовляли фальсифіковану горілку та коньяк, які розфасовували у заборонену для обігу тару «Tetra Pak», повідомили в ОДА.
Продукцію реалізовували через сайти безкоштовних оголошень а також через закриті групи у соціальних мережах.
З незаконного обігу вилучили 3,3 тис. літрів спирту та 5,2 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв загальною орієнтовною вартістю майже 1,7 млн грн, а також 3 транспортні засоби, якими перевозився фальсифікат, орієнтовною вартістю 1,5 млн. гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
00:03, 14 червня
1
10:54, 9 червня
1
11:01, 9 червня
15:12, Вчора