73 тонни насіння заготовили лісівники Черкаської області

Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

Лісові господарства області підготувалися до посадкової кампанії.

Лісівники Черкащини у 2019 році заготовили близько 73 тонн лісового насіння. З них 49,9 тонн – насіння дуба звичайного та дуба червоного, 22,1 тонни насіння горіха чорного та 342 кг насіння сосни звичайної, повідомили в ОДА.

Лісівники працюють над збільшенняя кількості видів лісових порід. Тож державні лісогосподарські підприємства області заготовили насіння супутніх деревних та чагарникових порід. Наразі зібрали: абрикоси – 269 кг, лісової черешні – 85 кг, липи – 80 кг, аличі – 17 кг, ясена звичайного – 15 кг, акації жовтої – 8 кг та інших.

На об’єктах постійної лісонасіннєвої бази зібрали 10387 кг лісового насіння – 8352 кг жолудів дуба звичайного та 35 кг сосни звичайної.

«Наразі проходить зберігання лісового насіння відповідно до інструктивних матеріалів та методичних вказівок. Періодично відбувається контроль за температурою та вологістю насіння дуба, що перебуває в процесі стратифікації, та насіння сосни, яке зберігається в закритих ємностях як на складах, так і в холодильних камерах», – говорить головний спеціаліст відділу лісового господарства управління Станіслав Левицький.

В області триває процес переробки шишки та заготівля насіння сосни звичайної.

насіння ліс дуб горіх переробка шишки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии