Мешканців приватного сектору Черкас попередили про необхідність встановлення лічильників

Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» всі житлові та нежитлові будівлі повинні бути оснащенні вузлами комерційного обліку води.

Абоненти КП «Черкасиводоканал» отримали повідомлення щодо необхідності встановлення лічильників. Зробити це потрібно до 1 березня, повідомили в мерії.

Мешканцям приватного сектору необхідно встановити вузол комерційного обліку води (лічильник). Відповідно до Державних будівельних норм місце встановлення вузла комерційного обліку – колодязь (в точці приєднання до водопровідної мережі), а у разі неможливості – в іншому місці, якомога ближче до місця приєднання до водопровідної мережі, за погодженням з КП «Черкасиводоканал».

Міський голова Анатолій Бондаренко закликав керівництво КП «Черкасиводоканал» надати всю належну допомогу мешканцям приватного сектора для оперативного та якісного виконання зазначених робіт.

Вузол комерційного обліку повинен бути обладнаний: засобом вимірювальної техніки, призначеним для вимірювання об’єму води, що відповідає Технічному регламенту засобів вимірювальної техніки, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 163; запірноютрубопровідною арматурою; фільтром або іншим обладнанням для очищення води (за умови відповідних вимог виробника приладу обліку);

Для вузлів комерційного обліку має бути передбачено: джерело автономного живлення або можливість відокремленого живлення 220В від щита електроживлення будівлі; обладнання для дистанційного передання результатів вимірювання; антимагнітний захист та/або датчик використання магніту.

Термін виконання – до 1 березня 2020 року.

Якщо власником приватного будинку не буде встановлено вузолкомерційного обліку води самостійно та у визначений термін, зазначені роботи будуть виконані КП «Черкасиводоканал» за рахунок споживача, шляхом сплати щоквартальних внесків, розрахованих для кожної будівлі індивідуально з розстрочкою до 5 років, згідно чинного законодавства. Сума внесків буде відображена у квитанції на оплату послуг.

Орієнтовна вартість виконання робіт підприємством – 22000 грн. (з будівництвом оглядового колодязя), та 13000 грн. (у разі наявності колодязя у абонента). 

лічильник черкасиводоканал абоненти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии