Як оптимізувати кредитну істроію позичальника, щоб уникнути відмови від кредитної компанії

Як оптимізувати кредитну істроію позичальника, щоб уникнути відмови від кредитної компанії, фото-1

Кредитна історія є наріжним каменем процесу кредитування. Жодна фінансова компанія не схвалить заявку клієнта без попередньої перевірки кредитної історії клієнта. Така перевірка дозволяє оцінити платоспроможність і загальне фінансове становище людини, яка має намір отримати кредит з поганою кредитною історією.

Сьогодні, перевірка поточного стану особистої фінансової історії не є проблемою, існує достатньо способів, щоб дізнатися її стан. При цьому важливо розуміти, що для перевірки кредитної історії кредитор і позичальник в більшості випадків використовують одні і ті ж інструменти. Самий простим, і часто використовуваним способом перевірки є запит до УБКІ. Кожен українець має право один раз на рік на безкоштовній основі отримати інформацію про стан своєї кредитної історії. В цьому випадку необхідно подати письмову заяву, і відповідь буде відправлена рекомендованим листом за адресою проживання позивача. Якщо інформація потрібна терміново, можна скористатися іншими способами, наприклад, така ж послуга надається інтернет-банкінгом Приват24, її вартість становить 50 гривень, в цьому випадку інформація буде видана миттєво.

Як вплинути на кредитну історію щоб кредитор побачив тільки її позитивну сторону

Якщо кредитор для перевірки кредитної історії використовує ті ж інструменти, що і позичальник, значить існує можливість управляти тією інформацією, яка стане доступна кредитній компанії.

Один з найбільш ефективних способів поліпшення кредитної історії полягає в оформленні невеликих позик на короткий період. З цією метою можна звертатися в мікрофінансові компанії, які надають онлайн кредити на невеликі суми, з мінімальними вимогами, це означає, що кредит можуть отримати навіть особи з поганою кредитною історією. Значна частина таких компаній надає першу позику на акційних умовах під 0 відсотків. Цим кредитор привертає увагу потенційних клієнтів, і схиляє їх вибір в свою сторону. Якщо в МФО можна отримати безвідсотковий кредит, який нічого не буде коштувати позичальнику, то чому б такі позики не використовуватися для поліпшення кредитної історії.

Кожен взятий і вчасно закритий кредит фіксується в кредитній історії і відбивається на кредитному рейтингу позичальника. УБКІ та інші подібні сервіси оновлюють стан кредитного рейтингу позичальника після закриття кожного кредиту. Таким чином можна виправити кредитну історію протягом 2-3 місяців, без будь-яких фінансових вкладень. Надалі після виправлення КІ, можна подавати заявку в банк або кредитну організацію, яка надає гроші в борг на більш вигідних умовах, і дозволяє отримати потрібну суму.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии