• Головна
  • Як вибрати комод для вітальні, спальні та дитячої кімнати?
Реклама
12:09, 17 грудня 2019 р.

Як вибрати комод для вітальні, спальні та дитячої кімнати?

Реклама
Картинки по запросу комод

Картинки по запросу комод

Вибір правильного комода для вітальні або спальні може стати проблемою для багатьох людей. Великий асортимент інтернет-магазину Ламеліо пропонує багато моделей меблів, які відрізняються габаритами, кольорами та прикрасами. Але саме комод - це важливий елемент кожної вітальні та інших кімнат.

Який комод вибрати для вітальні?

Насправді у вітальні може стояти кілька комодів. Все тому, що існує багато видів таких меблів, які дуже практичні, а також прикрашають простір. Популярні в вітальнях комоди для телевізора, вони є альтернативою традиційним телевізійним шафам, які зазвичай низькі та недостатньо великі. Комод для телевізора дозволяє переглядати телевізор на рівні очей, що забезпечує комфорт користувачам. Крім того, в таких шафах є багато полиць або ящиків, в які ви можете заховати улюблені DVD-диски або інші аксесуари. Також можна розмістити у вітальні комод для музичного обладнання. Найголовніше, він повинен мати суцільний та широкий верх, який може вмістити вежу, колонки або підсилювачі.

Дерев'яний комод

У вітальні, особливо в квартирах-студіях, також є комоди для одягу та комоди для нижньої білизни. Варто вибирати такі моделі, які забезпечать максимальний комфорт під час використання. У вітальні також можуть стояти комоди для текстилю, тобто постільної білизни, тканин, скатертин, рушників тощо, які потрібно десь зберігати.

Вітальня - вітрина кожного будинку чи квартири. Вибираючи комод, переконайтеся, що він не тільки функціональний, але й декоративний. Меблі у вітальні дуже важливі, оскільки це головний момент в облаштуванні. Тож, вибираючи комоди, слід відповідати їх стилю, в якому обладнаний інтер’єр. Вони можуть бути скандинавськими, гламурними, сільськими або старовинними комодами. Матеріал, з якого виготовлені ​ меблі, також важливий. Більшість із них - це дерев'яні комоди, які відрізняються міцністю та бездоганним зовнішнім виглядом.

Який комод для дитячої кімнати?

Вибираючи комод для дитячої кімнати, слід звернути особливу увагу на якість меблів. Найголовніше - вони повинні мати сертифікати, що підтверджують високу якість шаф та безпечне їх використання. Для немовлят найчастіше вибирають комоди зі столиком, які змінюються після використання в перші місяці життя дитини. Для маленьких дітей варто вибрати низькі комоди, якими малюки зможуть самостійно користуватися. Найголовніше - дитячі меблі не повинні мати гострих країв або будь-яких небезпечних елементів, які можуть спричинити травми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...