• Головна
  • Три інформаційні пункти підприємця відкрили на Черкащині
15:35, 20 грудня 2019 р.

Три інформаційні пункти підприємця відкрили на Черкащині

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

У Шполі, Білозір’ї та Золотоноші віднині працюють інформаційні пункти підприємця.

Черкаська область є пілотною з реалізації інформаційно-підприємницького проекту, який запустили Офіс розвитку малого та середнього підприємництва/SME.DO та Міністерство розвитку економіки, повідомили в ОДА.

Принцип роботи пункту – це єдине вікно, де підприємець може дізнатися про можливості для відкриття своєї справи та розвитку бізнесу, дієві програми підтримки МСП та отримати безкоштовну інформаційну консультацію від співробітника пункту. Його мета: допомогти підприємцям та тим, хто хоче започаткувати власну справу.

Такі пункти надаватимуть базовий рівень безкоштовної інформаційної та консультативної підтримки бізнесу з акцентом на наявні можливості: доступні програми підтримки МСП та порядок участі в них, проведення навчальних та інформаційних заходів через мережу закладів-партнерів. Одним з інструментів роботи консультанта ІПП стануть бізнес-кейси, які вже зараз доступні на платформі ефективного регулювання та державний інформаційний портал для підприємців, відзначають в Департаменті регіонального розвитку Черкаської ОДА.

Адреси ІПП в Черкаській області: Золотоніський ІПП знаходиться в приміщенні мерії міста (м. Золотоноша, Садовий проїзд, 8, 1-й поверх). За місяць ІПП буде перенесено до міського ЦНАПу (додатково інформуватимемо про адресу).

– Білозірський ІПП знаходиться у ЦНАПі ОТГ (с. Білозір’я, вул. Незалежності 168, 1-й поверх).

– Шполянський ІПП знаходиться у ЦНАПі ОТГ (м. Шпола, вул. Лозуватська 59, 1-й поверх).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бізнес #підтримка #інформація
Оголошення
live comments feed...