• Головна
  • Які нові професії будуть популярні в недалекому майбутньому
Новини компаній
12:00, 20 грудня 2019 р.

Які нові професії будуть популярні в недалекому майбутньому

Новини компаній
Які нові професії будуть популярні в недалекому майбутньому, фото-1

Сучасний світ стрімко розвивається, з'являються нові професії, а деякі старі спеціальності стають неактуальними. Як буде виглядати наш світ через 30-50 років, точно ніхто сказати не може, але одне можна стверджувати сміливо: всі зміни і технічний прогрес неминуче впливатимуть на ринок праці. Тому сучасної молоді вже зараз необхідно замислитися про забезпечення свого майбутнього, з урахуванням наступаючих трендів. Фахівці сервісу cherkasy.hh.ua визначили список професій, які будуть популярними в найближчому майбутньому. Найцікавішими з них є:

  • технічні репетитори;

  • фармакопсихологи;

  • судді комп'ютерних рішень;

  • продюсери коротких відеороликів;

  • генетичні порадники.

Технічні репетитори

Які нові професії будуть популярні в недалекому майбутньому, фото-2

Даний фахівець скоро буде користуватися високою популярністю серед людей, які стикаються зі світом технологій. В обов'язки технічного репетитора входить не тільки знайомство клієнтів з інноваційними інформаційними технологіями, а й навчання методикам їх впровадження в конкретні сфери або бізнес. На думку експертів в найближчі роки ІТ будуть масштабно впроваджуватися в усі бізнес-сфери, і технічні репетитори стануть дійсно незамінними фахівцями.

Фармакопсихологи

Сьогодні для боротьби з депресією та іншими проблемами люди звертаються до психіатрів та психологів. Перші фахівці лікують психічні розлади відповідними медикаментами, а другі використовують немедикаментозні методи (гештальт-терапію, психосоматику та ін.).

У сучасному світі наука активно розвивається, лікарі вже довели вплив стресів та морального стану людини на її фізичне здоров'я. Саме тому в найближчому майбутньому офіційно з'явиться нова галузь медицини — фармакопсихологія. Фахівці цієї сфери будуть поєднувати методи вербальної психології та медикаментозного лікування.

Судді комп'ютерних рішень

Для прийняття рішень в конкретних галузях повинні бути обов'язково зважені десятки, а іноді навіть сотні супутніх чинників. Для цього вже починають розробляти технічні алгоритми, які називають «суддями комп'ютерних рішень». Хороший приклад їх використання: пацієнтові потрібно призначити препарат для лікування певної недуги. Для зважування всіх ризиків та визначення правильного дозування система буде здійснювати зчитування даних про актуальні аналізи пацієнта, його анамнез, генетичні особливості, спосіб життя та ін. На основі цієї інформації алгоритм буде видавати найбільш оптимальне рішення, а фахівець — стежити за правильністю виконання конкретних алгоритмів.

Подібні системи та професіонали будуть затребувані майже у всіх сферах: оподаткування, страхування життя, освіта та ін.

Продюсери відеороликів

Які нові професії будуть популярні в недалекому майбутньому, фото-3

В останні роки все більш актуальною стає біквізуалізація контенту. Спочатку текст намагалися заміщати наочними картинками та діаграмами, потім почали широко використовувати відео-контент. Все більш затребуваними стають короткі ролики в системах Instagram та Youtube, і люди все частіше вже не «гуглять» потрібну інформацію, а «ютьюбять» її. Саме тому в найближчі роки затребуваними стануть фахівці, які будуть здатні створювати короткі відеоролики, передавши з їх допомогою максимально великий обсяг інформації глядачам та споживачам.

Генетичні порадники

Дані фахівці будуть поступово витісняти сімейних лікарів, оскільки вони проводять дослідження не тільки сімейного анамнезу, а й генетичного коду. Професіонали зможуть розшифровувати геноми людей, дізнаватися про їх схильності до конкретних хвороб, передбачати та призначати профілактичні заходи для запобігання атаки захворювань.

Завдяки генетичному керівництву можна буде вибирати оптимальний спосіб життя для людини, підбирати фізичні навантаження, визначати ідеальні періоди для настання вагітності та ін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...