
11:49, 18 грудня 2019 р.
У парку «Сосновий бір» вандали пошкодили сосни

Фото: chmr.gov.ua
Восени в парку «Сосновий Бір» було висаджено близько 80 сосен, частину з яких вже знищили вандали.
Цього тижня вандали викопали 8 саджанців сосен та 7 пошкодили. Міська влада та КП «Дирекція парків» звертається до черкащан з проханням реагувати на подібні випадки вандалізму.
"Якщо ви бачите, як пошкоджують майно або зелені насадження в черкаських парках, оперативно повідомляйте охороні або викликайте поліцію. Черкаси – наш спільний дім, а парки і сквери – легені нашого міста. Тому ми маємо спільно турбуватись, аби їх зберегти та зміцнити", – наголосив міський голова Анатолій Бондаренко.
Читайте також: Аномально теплий грудень прогнозують черкаські синоптики.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
13:40, 17 червня
2
11:10, 14 червня
5
11:01, 9 червня
10:54, 9 червня
1
15:12, Вчора