• Головна
  • Мерія Черкас нагородила іноземних волонтерів
17:46, 5 грудня 2019 р.

Мерія Черкас нагородила іноземних волонтерів

Фото: chmr.gov.ua

Фото: chmr.gov.ua

З нагоди Міжнародного дня волонтера почесні грамоти отримали іноземні волонтери.

Грамоти отримали волонтери, які працюють у Першій міській гімназії: Пручняк Наталії з Польщі, Чжао Нан з Китаю та Хенслі Кептен Лі із США. Вручив відзнаки шановним гостям заступник міського голови Ігор Волошин.

Директор Першої міської гімназії Сергій Саєнко розповів, що відповідна робота у їх закладі триває вже третій рік поспіль. За цей час вони мали цікавий та корисний досвід роботи з волонтерами з різних куточків світу, які залучались до навчального та виховного процесу. Оскільки доносили до учнів не лише знання про мову, але й культуру та звичаї їх країн. Водночас кожен з них теж лишає в своєму серці частинку України та Черкас.

Гостю з Китаю Чжао Нан вразив сніг у Черкасах. Каже, що скільки снігу побачила вперше. Американський волонтер Хенслі Кептен Лі розповів, що з 2007 року працює у складі міжнародних місій в Україні. За цей час здійснив 24 подорожі у різні міста нашої держави, працював у 10 школах.

За його словами, це – неймовірний досвід, усе побачене і пережите стало основою його творів, які – по поверненню до Америки – він переказує вже своїм студентам та учням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#грамота #волонтер #черкаси
Оголошення
live comments feed...