
15:05, 5 листопада 2019 р.
У Черкасах кіт просидів дві доби на високому дереві

Фото: pixabay.com
До черкаських рятувальників звернулися містяни з проханням зняти на вулиці Чехова з дерева кота.
За словами господарів чотирилапого, тварина другу добу перебувала на високому дереві, куди видерлася, рятуючись від зграї собак, повідомили в ГУ ДСНС у Черкаській області.
Черговий караул пожежно-рятувальної частини встановив висувну драбину, по якій на 7 метрову висоту до тварини піднявся рятувальник.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
02:18, 17 березня 2022 р.
02:17, 17 березня 2021 р.
02:18, 17 березня 2022 р.
00:36, 17 березня 2024 р.
02:20, 17 березня 2022 р.