Черкаське Колесо огляду запрацює у суботу

Фото: chmr.gov.ua
Фото: chmr.gov.ua

2 листопада у Черкасах запрацює Колесо огляду.

«Дирекція парків» отримала сертифікат про введення в експлуатацію атракціону. Для всіх відвідувачів атракціон працюватиме кожного дня з 10.00 до 17.00.

"Насправді, оглядове колесо могло б запрацювати ще в липні або ж серпні. Утім, окремі чиновники затягували процес введення атракціону в експлуатацію через надумані зауваження. Часом ішлося навіть про коми з крапками, – говорить Юрій Ботнар. – Тим не менш, ми все виправили й зараз із впевненістю можемо стверджувати про його безпечність для людей".

«Чортове колесо» в парку «Сосновий бір» з’явилося в 1971 році. Через аварійність та після кількох нещасних випадків, які сталися на атракціонах у інших містах України, в 2008-ому його демонтували.

"Сподіваюся, «Колесо огляду» стане ще однією з найбільш улюблених локацій як жителів, так і гостей нашого міста", – прокоментував Юрій Ботнар.

Над встановленням «Колеса огляду» розпочали працювати кілька років назад. Але лише зараз вдалося завершити будівництво та його монтаж.

Раніше атракціон перевіряли на «міцність» – замість пасажирів на ньому «провезли» мішки з 12 тоннами піску. Одночасно на ньому зможе перебувати 80 людей.

Вартість одного дорослого квитка становитиме 50 гривень, дитячого – 30.

колесо огляду атракціон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі