
14:16, 31 жовтня 2019 р.
Черкащанка здобула перемогу на Міжнародному конкурсі в Японії

Фото: chmr.gov.ua
Марія Бодашко взяла участь у 20-му Міжнародному конкурсі дитячого малюнку бієнале у префектурі Канагава.
Конкурс існує із 1981 року та об’єднує дітей із понад 100 країн світу. Організатор – Префектура Канагава при підтримці багатьох організацій у тому числі і Національної Федерації Асоціацій ЮНЕСКО Японії, повідомили в мерії.
Цьогоріч на конкурс було подано понад 27 тисяч малюнків із 92 країн. Конкурс сприяє формуванню уявлень дітей про розмаїття побуту і культурних традицій жителів різних куточків планети і ставить завданням розвиток дитячої творчої уяви та художніх здібностей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
13:40, 17 червня
1
11:15, 15 червня
09:11, 9 червня
10:23, 16 червня
11:42, 11 червня