Скільки коштує юридична консультація онлайн та при очній зустрічі

Те, скільки коштує юридична консультація, залежить від безлічі факторів: імені адвоката, досвіду роботи, супутніх витрат, складності та тривалості справи. В останні кілька років на ціну також почала впливати форма консультації. Спілкування з адвокатом онлайн коштує набагато дешевше, ніж діалог в кабінеті, і на це є об'єктивні причини.

Чому юристи йдуть в онлайн?

Консультувати оффлайн стає невигідно, в першу чергу для самих юристів. Підвищення вартість комунальних послуг, постійні пробки і інші складності змушують їх підвищувати ціни на свою роботу, щоб покривати супутні витрати. Через це отримати кваліфіковану правову допомогу для простих громадян все складніше.

Юристи, які йдуть в ногу з часом, поступово відходять у онлайн, і на це є ряд причин:

1. Спілкуватися з клієнтом через Інтернет економніше. Не потрібно знімати окремий офіс, оплачувати комунальні послуги, займатися ремонтом, закуповувати техніку, оплачувати послуги секретаря.

2. Завдяки онлайн-консультації юрист економить багато часу. За статистикою, житель столиці більше двох годин в день проводить в пробках по дорозі на роботу. Це час професіонал, який надає консультації з мережі, може витратити на клієнтів, на відпочинок або на домашні справи.

3. У 21 столітті майже вся робота з документами проходить в комп'ютері. Якщо юрист отримує на руки паперові копії, багато часу витрачається на їх обробку. Коли адвокат працює онлайн, всі документи він обробляє в електронному форматі, що значно економить час. Крім того, у правника з'являється можливість працювати де завгодно, так як не потрібно носити з собою цілий стос паперів.

Порівняння цін на консультації

Ціна на юридичні послуги залежить від багатьох факторів. Відрізняється вона також в залежності від міста. Оплатити адвоката в Києві набагато дорожче, ніж в Луцьку або в Рівне. Вартість послуг з надання правової допомоги в столиці у різних професіоналів знаходиться на однаковому рівні. Через це для порівняння цін орієнтуватися найкраще на Київ.


В офісі

Онлайн

Консультація по телефону300-400 гривень

100-200 гривень

Погодинна оплата

Від 800 до 1200 гривень на годину

Від 300 до 800 гривень за годину

Щомісячна оплата по договору

Від 5000 гривень на місяць

Від 3000 гривень на місяць

Складення простого документу

От 300 до 800 гривень

От 300 до 500 гривень

Укладення договору

От 1000 до 3000 гривень

От 800 до 1500 гривень

Складання довідок

От 800 до 1500 гривень

От 300 до 900 гривень

Оцінка вже складених документів

От 400 до 1000 гривень

От 200 до 800 гривень

Ведення переговорів

От 800 до 2000 гривен за час

От 300 до 600 гривен за час онлайн переговоров и от 600 до 1400 гривен за переговоры в офисе

Подання в суді

Від 4000 гривень і вище (залежно від складності справи, інстанції)

Від 2000 гривень і вище (залежно від складності справи, інстанції)

Пыдготовка позову

От 1500 до 3000 гривень

От 600 до 1500 гривень

Не варто забувати про те, що є безліч ситуацій, коли вартість надання юридичних послуг може різко зрости. Наприклад, суперечки, де задіяні норми міжнародного права, або судові тяжби з іноземцями коштують дорожче. Також юридичні особи зазвичай платять за послуги юриста більше, ніж фізичні особи, через те, що для надання їм правової допомоги необхідно обробити більше документів.

Перевага онлайн консультацій

Консультуватися онлайн зручніше не тільки для юристів, але і для клієнтів. В першу чергу це продиктовано ціною. Спілкуватися з адвокатом онлайн дешевше, і в цьому можна легко переконатися, порівнявши рівень оплати в таблиці. Є й інші плюси консультування онлайн:

1. Це економить час. Правову допомогу можна отримати звідки завгодно: вдома на дивані, на роботі під час обіду, в машині по дорозі додому.

2. Це простіше. Не потрібно збирати документи, друкувати їх, домовлятися на певний час. Все робиться миттєво, папери пересилаються в електронному форматі.

3. Це надійніше. Через спеціальні сайти з каталогами юристів можна детально вивчити профіль фахівця, його рівень кваліфікації. За допомогою відгуків, підтвердження диплома від сайту та інших інструментів сайту можна вибрати собі кращого адвоката.

Завдяки тому, що адвокати можуть надавати послуги онлайн, тепер отримати правову допомогу стало набагато простіше. Разом зі зниженням кількості супутніх витрат, падає і сама ціна роботи юриста, але правник не знижує власний дохід.

Матеріал підготовлений порталом https://uristy.ua

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии