• Головна
  • Насіння соняшнику в аграрному інтернет магазині «ЯБЛУКОМ»
Реклама
22:25, 22 жовтня 2019 р.

Насіння соняшнику в аграрному інтернет магазині «ЯБЛУКОМ»

Реклама
Картинки по запросу Насіння соняшнику в аграрному інтернет магазині «Яблуко ™»

Картинки по запросу Насіння соняшнику в аграрному інтернет магазині «Яблуко ™»

Соняшник - є однією з чотирьох найважливіших однорічних культур в світі, вирощуваних для харчового масла. Його насіння містить 35-55% олії. Дослідницькі роботи по цій культурі показали, що існує великий потенціал вирощування її при всіх грунтово-кліматичних умовах, а також сільськогосподарських системах в різних агроекологічних зонах. Щоб виростити хороший урожай, потрібно купити якісний посівний матеріал. Запрошуємо відвідати аграрний інтернет магазин «ЯБЛУКОМ». Тут можна купити насіння соняшнику по типу, селекції, виробнику, і іншим параметрам. Детальніше про те, як вибрати насіння і про те, як їх виростити, можна дізнатися на сайті магазина.

У каталозі представлені такі види як:

• Під Евролайтінг, Стійкі до хвороб.

• Під Гранстар; Насіння соняшнику Сингента

• Традиційні; Сербська селекція;

Переваги покупки:

1. Насіннєвий матеріал забезпечує високий потенціал врожаю і постійне утримання масла в різних умовах вирощування, щоб допомогти вам максимізувати потенційний прибуток.

2. Завдяки кращій генетиці, ми поставляємо продукцію з перевіреною ефективністю рік за роком. Насіння соняшнику створені для вашої місцевості, щоб допомогти вам досягти найвищого потенціалу врожаю.

Як вибрати насіння?

При виборі насіння, слід врахувати кілька факторів: селекційні напрацювання виробника стійкість до хвороб, посухи, період вегетації, тип вирощування гібрида, планові норми внесення добрив. Загальний час, необхідний для розвитку рослини соняшнику, і час між різними стадіями розвитку залежить від генетичного фону рослини і середовища вирощування. При визначенні стадії зростання поля соняшнику слід враховувати середній розвиток великої кількості рослин. Само собою зрозуміло, що соняшники люблять сонце. При посадці вибирайте місце з великою кількістю сонця для цих швидкозростаючих однорічних рослин. Кращий час для посадки соняшнику - перед тим, як грунт досягне відповідної температури.

Аграрний інтернет магазині «ЯБЛУКОМ» пропонує вигідні умови для покупки:

• Доступні ціни з наданням знижок;

• Гарантію якості насіння;

• Доставку в будь-який регіон країни;

Скористайтеся перевагами і оформляйте покупку вже сьогодні!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...