• Головна
  • Водії, продавці, кухарі — найбільш затребувані працівники черкаськими роботодавцями
13:44, 23 жовтня 2019 р.

Водії, продавці, кухарі — найбільш затребувані працівники черкаськими роботодавцями

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

Цьогоріч до служби зайнятості заявлено понад 33,3 тисячі вакансій. У той час як роботу шукали близько 40 тисяч безробітних.

Навантаження на одне вільне робоче місце трохи більше однієї особи. Існує певна невідповідність між попитом та пропозицією робочої сили у професійно-кваліфікаційному складі. 56 % вакансій, що заявляють роботодавці, складають вакансії за робітничими професіями. У той час, як серед пошукачів роботи, значну кількість – понад 80 %, становлять люди з вищою та професійно-технічною освітою, повідомили в ОДА.

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників – це водії, трактористи, швачки, електромонтери, слюсарі, електрогазозварники, токарі, монтери колії, дорожні робітники, муляри та столяри. Також затребувані працівники сфери послуг – продавці, кухарі, охоронники, офіціанти, молодші медичні сестри, пекарі, бармени, перукарі, соціальні робітники.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи: бухгалтерів, лікарів, вчителів, юристів, фармацевтів, провізорів, а також інженерів різних галузей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кухарі #водії #служба зайнятості
Оголошення
live comments feed...