
17:37, 16 жовтня 2019 р.
4,5 мільйони спрямують з бюджету Черкас на закупівлю інсуліну

Фото: pixabay.com
Черкаська міська рада підтримала програму забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет.
На ці потреби спрямують 4,5 млн грн. З них близько 1 млн грн віднайшли в середині галузі, ще 3,5 млн – зняли із департаменту житлово-комунального комплексу, зменшивши видатки на заходи із розвитку та збереження вулично-дорожньої мережі міста, повідомили в мерії.
"Хворі на цукровий діабет не повинні страждати від того, що держава не в повному обсязі виконує свої зобов’язання", — наголосив міський голова Анатолій Бондаренко.
Читайте також: 380 тисяч виділили черкаським ОСББ на облаштування спортмайданчиків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
02:18, 17 березня 2022 р.
02:17, 17 березня 2021 р.
02:16, 17 березня 2021 р.
02:17, 17 березня 2021 р.
02:20, 17 березня 2022 р.