• Головна
  • Вугільні щітки для пральної машини
Реклама
12:25, 9 жовтня 2019 р.

Вугільні щітки для пральної машини

Реклама
Похожее изображение

Похожее изображение

У цій статті пояснюється все, що вам потрібно знати про щетки для стиральной машины, в тому як їх встановлювати, як ідентифікуються різні типи вугільних щіток, які ви знайдете в пральних машинах різних марок. Ми також обговоримо, які симптоми ви можете очікувати, якщо ваші вугільні щітки зношені або пошкоджені.

Що роблять вугільні щітки і як вони працюють?

Вугільні щітки пральної машини передають електрику на якір двигуна. Якір і барабан буде обертатися через приводний ремінь. Як тільки вони зношуються до такої міри, що контакт більше не можливий, двигун пральної машини не обертається.

Звичайно, є й інші компоненти, включаючи електроніку, які також відповідають за обертання двигуна, але зношені вугільні щітки є однією з найбільш поширених причин, через яку барабан вашої пральної машини припиняє обертатися.

Якщо ваші щітки зношені або пошкоджені, коли ви користуєтеся пральною машиною, вона наповниться водою, і здається, простоює протягом усього циклу прання і віджиму (бо барабан не обертається), а потім зливає воду. Коли ви відкриєте дверцята машини, щоб забрати одяг, він все одно буде мокрим!

Коли замінити вугільні щітки пральної машини?

Перш за все, давайте розглянемо два найбільш поширених типу вугільних щіток, які ви знайдете в пральній машині. По-перше, на вашій машині завжди буде дві щітки. В основному вони будуть в пластиковому утримувачі.

Вугільна щітка передає електрику на якір двигуна, що змушує його обертатися. Згодом вуглець зношується, і в результаті контакт втрачається, і пральна машина перестає обертатися. Саме в цей момент їм буде потрібно заміна.

Насамперед - завжди перевіряйте, що ваша пральна машина відключена від електромережі, перш ніж проводити будь-який ремонт.

Як визначити, чи зношені ваші вугільні щітки?

Всі вугільні щітки з часом зношуються, тому що вони знаходяться в постійному контакті з якорем двигуна, який повертає на багато обертів навіть протягом всього одного циклу мийки. Залежно від того, як часто використовується пральна машина, очевидно, буде залежати, як довго будуть працювати вугільні щітки. Коли справа доходить до заміни вугільних щіток, завжди корисно замінити обидві, навіть якщо вони не повністю зношені.

Як дізнатися, які вугільні щітки мені потрібні?

На жаль, досить часто номера моделі вашої пральної машини недостатньо для ідентифікації вугільних щіток, які встановлені на двигуні вашої пральної машини. Тип двигуна, який встановлений на вашій моделі пральної машини, визначить тип заміни вугільної щітки, який вам потрібен.

Вугільні щітки без утримувачів

Найбільш поширені вугільні щітки, які поставляються без утримувачів, - це ті, які встановлюються на пральні машини Bosch, Siemens і Neff.

Вугільні щітки з утримувачами

Найбільш поширені вугільні щітки для пральних машин, які поставляються з утримувачами:

Щітки для мотора GDA - Вони були популярні на старих пральних машинах Hotpoint, в яких вугільна щітка мала прорізи збоку від мотора. Мотор був розташований у верхній частині машини під кришкою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...