Черкащина отримала 824 набори LEGO Play Box для перших класів

Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

Набори передали області за сприяння Міністерства освіти і науки в межах реалізації Нової Української школи.

The LEGO Foundation надає безкоштовну допомогу Україні у вигляді наборів LEGO Play Box та Six Bricks. Співпраця відбувається в межах меморандуму про взаєморозуміння між МОН та The LEGO Foundation, що був підписаний влітку цього року, повідомили в ОДА.

"Методика LEGO Foundation дасть змогу дітям краще пізнавати, вивчати й розуміти світ. Дітям це до вподоби", — говорить перший заступник очільника області Борис Лебедцов.

В області налічується вже 1 884 набори Play Box та 12 591 набір Six Bricks. Працює команда з 12 тренерів The LEGO Foundation, які під час тренінгів «Ігрові та діяльнісні методи навчання за методикою the LEGO Foundation» готують вчителів початкових класів області до використання LEGO.

Завдяки методиці LEGO Foundation учні стають більш вмотивованими до навчання, з упевненістю намагаються вирішити складні завдання, експериментують, досліджують, ставлять запитання, творчо мислять, створюють щось нове, а найголовніше – не бояться помилитись, оскільки у процесі гри можна спробувати знову й знову та досягти найкращого результату.

LEGO діти школа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии