
17:24, 7 жовтня 2019 р.
В одному із сіл Черкаської області вилучили канабіс

Фото: ch.npu.gov.ua
Наркотики мешканець Городищенського району зберігав у себе в домоволодінні.
В ході проведення слідчо-оперативних дій, правоохоронці Городищенського районного відділення поліції в одному із сіл району під час санкціонованого обшуку вилучили близько 125 г подрібненої речовини канабіс. Господар будинку пояснив, що речовину зберігав для власного вживання, повідомили в ГУ НП у Черкаській області.
Городищенським районним відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
02:17, 17 березня 2021 р.
02:18, 17 березня 2022 р.
00:37, 17 березня 2023 р.
02:22, 17 березня 2022 р.
02:17, 17 березня 2021 р.