• Головна
  • Воркшоп з робототехніки для школярів відбудеться у Черкасах
10:30, 4 жовтня 2019 р.

Воркшоп з робототехніки для школярів відбудеться у Черкасах

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

18 і 19 жовтня в Черкасах відбудеться дводенний воркшоп з робототехніки для  школярів 8-16 років.

Темою зустрічі стане «Smart city from smart kids: urban revolution». Учасники зможуть долучитися до будівництва комфортного, безпечного, інноваційного міста майбутнього, склавши та запрограмувавши власного робота для виконання певного завдання в тематиці «Smart cities». В ролі тренерів виступатимуть представники гімназії № 9, а саме учасники команди «KiborgsUA» – неодноразові переможці всеукраїнських, європейських та світових змагань з робототехніки, повідомили в мерії.

Участь у воркшопі безкоштовна, але реєстрація обов’язкова. Здійснити її можна за посиланням. Захід відбудеться на базі #NESCherkassy, за адресою: бул. Шевченка, 460.

Під час навчання школярі зможуть скласти та запрограмувати автономного робота для виконання місій в контексті проблематики великих міст;

– матимуть можливість створити власний унікальний програмний код, що дозволить найуспішніше виконати місію;

– зрозуміють специфіку програмування роботів на основі освітньої робототехнічної платформи LEGO® MINDSTORMS® Education EV3;

– зможуть долучитися до вирішення проблем зростаючих мегаполісів і розбудови розумної, зручної та доступної інфраструктури для їх мешканців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школяри #робототехніка #воркшоп
Оголошення
live comments feed...