З жовтня черкащанам виплачуватимуть субсидії за новим порядком

Фото: НБУ
Фото: НБУ

З 1 жовтня виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюватиметься органами соцзахисту шляхом перерахування коштів на рахунки громадян або через виплатні об’єкти Укрпошти.

Пенсійний фонд надасть інформацію про пенсійні рахунки одержувачів субсидій, які є пенсіонерами, в уповноважених банках та виплатні дані АТ «Укрпошта». Інформацію про відкриті рахунки на осіб, яким вже проводилася виплата субсидій у готівковій формі, буде отримано від АТ «Ощадбанк», повідомили в ОДА.

"Звертаю особливу увагу осіб, які не одержують пенсію, а також одержувачів субсидії, які отримують пенсію в іншій адміністративно-територіальній одиниці, оскільки вони повинні самостійно надати органам соціального захисту населення інформацію про спосіб виплати та/або реквізити рахунку в уповноваженому банку", – наголосив Руслан Чикало, директор Департаменту соціального захисту населення ОДА.

Слід пам’ятати, що до надання одержувачем субсидії цієї інформації її виплата здійснюватиметься через АТ «Укрпошта» за адресою, вказаною у заяві.

субсидія укрпошта адреса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии