• Головна
  • Роботи-пилососи - потужний ривок до вершин комфорту
Новини компаній
10:00, 26 вересня 2019 р.

Роботи-пилососи - потужний ривок до вершин комфорту

Новини компаній

Він методично обстежує всі кути, збере дрібне сміття, витре пил з підлоги, під ліжками, меблями, видалить павутину і, завершивши роботу, повернеться до своєї бази. Зарядивши акумулятор, невтомний домашній помічник продовжить боротьбу за чистоту і порядок у вашій оселі.

Робот-пилосос або два роки життя в подарунок

Роботи-пилососи - потужний ривок до вершин комфорту, фото-1

Гіпотетично можна припустити, що ще залишилися господині, яким прибирання здається заняттям привабливим, що не доставляє фізичного і психологічного дискомфорту. Але тих, хто його на дух не переварює, безсумнівно, набагато більше.

 Згідно зі статистикою, кожна жінка на прибирання квартири / будинку витрачає не менше двох років життя. Чи це не причина-привід купити робот-пилосос, який візьме на себе значну частину домашніх турбот.

 Ціна побутового приладу, цілком прийнятна навіть для сім'ї з невеликим достатком, розчиняється на тлі трудовитрат і часу, принесених в жертву чистоті.

  Але це не єдина перевага робота-пилососа, є ряд інших:

• Повна автоматизація процесу збирання, яка не потребує втручання людини;

• Висока продуктивність, що дозволяє покласти на пристрій відповідальність за чистоту підлог, килимів, простору під меблями;

• Тиха робота, яка не доставляє дискомфорт під час перегляду телевізора, спілкування по телефону, тихої бесіди і навіть сну;

• Компактні розміри, що роблять робот-пилосос природним елементом обстановки і наділяють його здатність проникати у важкодоступні місця.

 Багато господинь, не знайшовши в собі сили відмовитися від непереборної тяги до порядку, купують розумний пилосос на додаток до звичайного побутового приладу, використовуючи його для підтримки чистоти під час своєї відсутності.

 Більш того, якщо ви остаточно дозріли для придбання робота-пилососа, будьте спокійні, в складних інструкціях і налаштуваннях вам розбиратися не доведеться. Все, що від вас буде потрібно - привести його в дію одним лише натисканням клавіші «пуск». Далі він все зробить самостійно: займеться прибиранням, сам визначить, коли закінчиться заряд батареї і повернеться до зарядної станції. Набереться сил і знову вийде на стежку війни з всюдисущої пилом.

 Ще один дуже важливий момент - дизайн пилососа. Йому розробники приділяють особливу увагу. З першого погляду більшість моделей нагадують маленьку «літаючу тарілку» діаметром близько 30 і заввишки 9-12 см. Невеликі розміри робота-пилососа і ергономічний сучасний дизайн дозволяють приладу органічно вливатися в інтер'єр приміщень квартири або заміського будинку.

Як працює робот-пилосос

Роботи-пилососи - потужний ривок до вершин комфорту, фото-2

Покупцеві на вибір пропонуються різні типи роботів-пилососів (/bagless/c1039038/16490=84209/) – для сухого прибирання, вологого протирання підлог, комбіновані моделі. Але у всіх таких приладів є одне об'єднуюча властивість - вони наділені штучним інтелектом.

 В процесі роботи розумний пилосос аналізує поверхню, виявляє найбільш забруднені місця і вибирає алгоритм дій. Самостійно безшумно переміщається по квартирі, відшукує бруд і методично усуває його.

 Крім того, він оснащується сенсорами, що дозволяють виявити комах, цвіль, павутину і інші не дуже приємні «сюрпризи», які неозброєним оком відшукати неможливо.

 Управляється робот мікропроцесорами, які приймають і обробляють сигнали від сенсорів, яких в приладі багато:

• Контактні датчики - реагують на зіткнення робота з перешкодами і дозволяють скорегувати його переміщення;

• Інфрачервоні безконтактні датчики - оберігають робот від зіткнення з предметами і падіння з висоти;

• Ультразвуковий і лазерний далекомір - визначають відстані до предметів, що дозволяє пристрою сформувати просторову картину і виробити алгоритм руху;

• Відеокамери - як елемент технології машинного зору, що допомагає роботу орієнтуватися в просторі;

• Інші типи сенсорів, що дозволяють зібрати необхідну інформацію.

На основі отриманих від датчиків сигналів мікропроцесор формує команди керування для електроприводів коліс, щіток, всмоктувального і інших вузлів робота-пилососа.

Компактні розміри пристрою дозволяють йому абсолютно вільно проводити прибирання під ліжками, диванами, шафами, де, як правило, збирається багато пилу. А для чистки плінтусів і кутів у робота є спеціальні бічні щіточки.

При бажанні пристроєм можна керувати дистанційно за допомогою пульта або взагалі віддалено - з мобільного телефону, що робить прибирання максимально комфортним.

Сьогодні ці побутові прилади вже не є дивиною. Вони сприймаються природно, як пральна машина, телевізор, кондиціонер, холодильник. Тому рішення купити робот-пилосос - всього лише своєчасний логічний крок в сторону підвищення комфорту побуту.

  Робот-пилосос настільки цікавий в роботі, що перший час від цього видовища неможливо відірвати погляд. Від нього в цілковитому захваті не тільки господині і діти, але навіть домашні тварини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...