• Головна
  • Synevo - широкий спектр лабораторних випробувань
Реклама
06:45, 18 вересня 2019 р.

Synevo - широкий спектр лабораторних випробувань

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Synevo - ÑиÑокий ÑпекÑÑ Ð»Ð°Ð±Ð¾ÑаÑоÑÐ½Ð¸Ñ Ð²Ð¸Ð¿ÑобÑванÑ

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Synevo - ÑиÑокий ÑпекÑÑ Ð»Ð°Ð±Ð¾ÑаÑоÑÐ½Ð¸Ñ Ð²Ð¸Ð¿ÑобÑванÑ

Лабораторії Синево надають послуги на підставі укладених договорів. В основному це стосується можливості проведення певного типу досліджень, наявності вимірювального і дослідницького обладнання та необхідності використання субпідряду.

Хоча Synevo Laboratories пропонує широкий спектр лабораторних випробувань, існують ситуації, коли необхідно доручити проведення випробувань субпідряднику. Це той випадок, коли законодавець вказує лабораторію, присвячену конкретного типу досліджень, коли важливо забезпечити безперервність обслуговування в надзвичайних ситуаціях або коли субпідрядник вказаний клієнтом.

В Синево працюють висококваліфіковані співробітники, що включають їх освіта, знання, навички і професійний досвід. Завдяки цьому наші лабораторні діагности надають професійні консультації одержувачам медичних послуг як на етапі здачі тестів, так і при лабораторній інтерпретації результатів. У складних випадках діагностика підтримується Вченою радою. В інтересах високої якості послуг та достовірності результатів випробувань вони також організують навчання для своїх клієнтів і підрядників за стандартами преданалитических процедур і основне навчання, проведене фахівцями в різних областях лабораторної діагностики. Детальніше про послуги й аналізи можна дізнатися прочитавши сінево відгуки клієнтів.

Вони докладають багато зусиль, щоб їх сервіс був надійним і відповідав потребам одержувача. Однак, якщо клієнт вважає, що послуга не була виконана належним чином, він має право подати скаргу. Синево розглядає скарги, подані в усній і письмовій формі. Після отримання скарги у кожному випадку проводяться роз'яснювальні дії. Якщо скарга обґрунтована, вони приймають претензії заявника і дють у напрямку усунення причин недотримання, щоб запобігти аналогічну ситуацію в майбутньому.

Найбільшим капіталом Синево є його працівники. Воони дбають про розвиток співробітників, підтримують їх і підвищують їх кваліфікацію, проводячи внутрішні тренінги та делегуючи на тренінги, організовані поза компаніею. Ці заходи спрямовані не тільки на виконання вимоги постійного оновлення знань в області медичних наук, але і на підвищення обізнаності персоналу про важливість їх роботи в догляді за пацієнтами. Тому, крім ряду основних тренінгів, співробітники «Синево» також беруть участь у тренінгах з обслуговування пацієнтів, обробці особистих і конфіденційних даних та професійної етики. В Синево працює медичний персонал із кваліфікацією відповідно до вимог чинного законодавства - лікарі, лабораторна діагностика, включаючи фахівців в різних областях застосування, в області лабораторної діагностики, медичної техніки аналітики, медсестер і фельдшерів.

Важливим аспектом, що впливає на якість лабораторних робіт, є житло та умови навколишнього середовища. Приміщення лабораторії відповідають вимогам закону і підходять для виконуваних у них робіт. Фактори навколишнього середовища, такі як освітлення, шум, вологість і температура, що контролюються. Наскільки це можливо, їх негативний вплив на достовірність отриманих результатів випробувань повинне бути зведене до мінімуму. Приміщення спроектовані таким чином, щоб забезпечити безпеку, ефективність і безперебійність роботи. Приміщення, призначені для обслуговування пацієнтів, гарантують комфорт і інтимність при наданні послуг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...