
17:30, 20 вересня 2019 р.
Розлив ртуті стався у черкаській лікарні

Фото: pixabay.com
Подія сталася під час вимірювання температури тіла хворого.
19 вересня о 06:45 співробітники відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувального загону спеціального призначення ліквідували розлив ртуті в приміщенні КНП "Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги", повідомили в ГУ ДСНС у Черкаській області.
Рятувальники зібрали близького 4 грамів ртуті та провели демеркурізацію приміщення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
14:52, 9 червня
13:40, 17 червня
10
14:52, 9 червня
13:32, 10 червня
1