• Головна
  • Мобільний додаток My Pol запрацює у Черкаській області
15:19, 19 вересня 2019 р.

Мобільний додаток My Pol запрацює у Черкаській області

Фото: appmypolice.com

Фото: appmypolice.com

Черкащина – 17 область країни де запрацює мобільний додаток.

Громадяни зможуть в один клік викликати поліцію. Це дозволить покращити комунікацію між громадянами і органами поліції та зменшить час реагування правоохоронців на повідомлення громадян, повідомили в ОДА.

В Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області презентували мобільний додаток My Pol. У випадках надзвичайних ситуацій додаток допоможе викликати поліцію за допомогою смартфону.

Кожен, хто зареєструється в мобільному додатку, зможе швидко викликати поліцію в разі потреби, натисканням  лише однієї кнопки завдяки функції «SOS». Це дозволить оперативно розкривати злочини та рятувати людське життя завдяки оперативному прибуттю поліції за викликом людини, яка потрапила в критичну ситуацію.

Користувач мобільного додатку може відправляти в поліцію фото з місця скоєння правопорушення. Також, громадяни зможуть отримувати від поліції сповіщення щодо оперативної ситуації в області, оцінювати роботу поліцейського, переглядати карту з адресами відділів поліції, новини тощо.

На даний час проводяться заключні налаштування, в повній мірі на території Черкащини додаток запрацює 20 жовтня. Додаток можна завантажити на платформах Play Market та App Store.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#додаток #май пол #завантажити #поліція
Оголошення
live comments feed...