Мобільний додаток My Pol запрацює у Черкаській області

Фото: appmypolice.com
Фото: appmypolice.com

Черкащина – 17 область країни де запрацює мобільний додаток.

Громадяни зможуть в один клік викликати поліцію. Це дозволить покращити комунікацію між громадянами і органами поліції та зменшить час реагування правоохоронців на повідомлення громадян, повідомили в ОДА.

В Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області презентували мобільний додаток My Pol. У випадках надзвичайних ситуацій додаток допоможе викликати поліцію за допомогою смартфону.

Кожен, хто зареєструється в мобільному додатку, зможе швидко викликати поліцію в разі потреби, натисканням  лише однієї кнопки завдяки функції «SOS». Це дозволить оперативно розкривати злочини та рятувати людське життя завдяки оперативному прибуттю поліції за викликом людини, яка потрапила в критичну ситуацію.

Користувач мобільного додатку може відправляти в поліцію фото з місця скоєння правопорушення. Також, громадяни зможуть отримувати від поліції сповіщення щодо оперативної ситуації в області, оцінювати роботу поліцейського, переглядати карту з адресами відділів поліції, новини тощо.

На даний час проводяться заключні налаштування, в повній мірі на території Черкащини додаток запрацює 20 жовтня. Додаток можна завантажити на платформах Play Market та App Store.

додаток май пол завантажити поліція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии