• Головна
  • Розмитнення автомобілів в Україні від компанії «ОДЕМАРА»
Реклама
10:58, 8 вересня 2019 р.

Розмитнення автомобілів в Україні від компанії «ОДЕМАРА»

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑозмиÑÐ½ÐµÐ½Ð½Ñ Ð°Ð²Ñо

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑозмиÑÐ½ÐµÐ½Ð½Ñ Ð°Ð²Ñо

Якщо ви збираєтеся купити старий автомобіль з Європи та інших країн, для вас є хороша новина! В Україні діє Закон, який передбачає зниження акцизу на б/у автомобілі. Таким чином, вага, хто бажає придбати автомобіль за вигідною ціною, можуть це зробити відповідно до пільговими тарифами. Ринки в країнах Європейського Союзу відкриті для покупців уживаних автомобілів з України. Формальності прості: ви купуєте автомобіль і отримуєте від власників документи на автомобіль і ті, які засвідчують, що автомобіль був знятий з обліку. Вартість розмитнення автомобілів залежить від об'єму двигуна автомобіля.

Тарифи на авто з бензиновим двигуном:

·об'єм двигуна 1-1,5 л - 0,063 євро; 1,5-2,2 л - 0,267 євро, 2 л -3 л -0,276 євро, об'єм понад 3 л - 2,209 євро.

Тарифи на авто з дизельним двигуном:

·об'єм двигуна до 1,5 л - 0,103 євро; об'єм 1,5-2,5 л - 0,327 євро; більше 2,5 л - 2,209 євро.

·Тарифи при розмитнення електромобілів -нульовi.

Для тих, хто не хоче займатися доставкою і розмитненням автомобілів самостійно, є можливість скористатися послугами компанії «Одемара», яка надає комплекс послуг, включаючи: організацію перевезення вантажів та автомобілів будь-яким видом транспорту, експедирування та розмитнення при ввезенні транспортних засобів з країн Євросоюзу та інших країн світу.

Переваги:

·Компанія готова надати допомогу при покупці авто за кордоном, а також в розмитненні та сертифікації в Одесі. Ми інформуємо покупця про всі нюанси перевезення і допомагаємо з митною процедурою, а також гарантуємо цілісність перевезення, плюс за бажанням, проводимо невелику перевірку автомобіля.

·Економія коштів на доставку. Найдешевший спосіб транспортування автомобіля з зарубежу в Україну, це доставити його по морю. Компанія пропонує організоване перевезення в контейнері швидко і якісно. Вартість перевезення варіюється в залежності від обраного маршруту транспортування.

Які документи необхідні для тимчасового ввезення автомобіля?

·техпаспорт на авто, особистий паспорт;

Після заповнення декларації та митних процедур, ви зможете поставити машину на облік в МРЕВ. Для отримання більш детальної інформації, зв'яжіться з нашими фахівцями за контактними телефонами або в режимі онлайн. Завжди раді співпраці!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...