• Головна
  • Нова послуга: офіс роботодавця відкрився у черкаському центрі зайнятості
17:12, 4 вересня 2019 р.

Нова послуга: офіс роботодавця відкрився у черкаському центрі зайнятості

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

Першим роботодавцем, який скористався послугами центру, стала компанія «Роботіка кабель».

Під керівництвом організаторки з персоналу Марини Погребенник здійснюється підбір персоналу на посади в’язальника схемних джгутів, кабелів та шнурів до автомоболів. Створена команда із 4 hr-менеджерів, серед яких працюють колишні безробітні, повідомили в службі зайнятості.

Відділ рекрутингу спільно з відділами взаємодії з роботодавцями та працевлаштування населення організовують щотижневі ярмарки вакансій, презентації роботодавця, індивідуальні зустрічі з претендентами (зокрема, в режимі скайп-зв’язку).

Під час заходів пошукачі роботи дізнаються про історію і діяльність підприємства, вимоги до кандидатів на посади, умови праці та навчання.

Результатом активної співпраці ТОВ «Роботіка кабель» та фахівців центру зайнятості стало працевлаштування 41 особи; в процесі оформлення на роботу – 16 осіб.

«Офіс роботодавця» відкрили з метою активної роботи щодо укомплектування вакансій роботодавця. Оскільки офіс знаходиться у приміщенні центру зайнятості, пошукачі роботи, не втрачаючи часу, отримують можливість пройти співбесіду з роботодавцем, обмінятися контактними даними, дізнатися про деталі працевлаштування та укласти трудовий договір», – коментує начальник відділу рекрутингу Надія Кіндик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакансії #служба зайнятості #роботодавець
Оголошення
live comments feed...