2,2 тисяч педагогів Черкащини пройшли перепідготовку до нової української школи
На Черкащині продовжують реалізовувати концепцію Нової української школи.
Найбільш складним моментом є управління професійною підготовкою, перепідготовкою і підвищення кваліфікації вчителів-предметників. Упродовж 2019 року пройшли перепідготовку 2199 педагогів, повідомили в ОДА.
"Сучасне суспільство потребує нового вчителя, який не обмежується власним досвідом роботи, а черпає досвід на вищих рівнях – районному, обласному, всеукраїнському. Організувати таку мережеву методичну взаємодію – завдання методичних служб. Водночас, у Новій українській школі головне щоб і батьки брали активну участь у житті й навчанні своєї дитини. В основі навчання – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками", — сказав , директор департаменту освіти і науки Валерій Данилевський.
Уряд України виділив понад 30,9 млн грн на умовах співфінансування на реалізацію завдань концепції НУШ. Ці кошти розпорядженням ОДА розподілили по регіонам.
За рахунок місцевих бюджетів виділили майже 8 млн грн на ці цілі. Проте, зазначив Валерій Данилевський, станом на 20 серпня взагалі не виділили кошти на співфінансування з місцевих бюджетів у Бузівській, Соколівській, Межиріцькій, Таганчанській, Хлистунівській ОТГ.