• Головна
  • Заборгованість із заробітної плати у Черкаській області зменшилася на 21 мільйон
17:15, 19 серпня 2019 р.

Заборгованість із заробітної плати у Черкаській області зменшилася на 21 мільйон

Фото: НБУ

Фото: НБУ

Значне зменшення загальної суми боргу з початку 2019 року відбулося завдяки повному погашенню боргів на ТОВ «Разек Черкаси» (824,1 тис. грн).

Зменшили борги на 1,8 млн грн й у Звірогосподарстві Черкаської облспоживспілки, а також на ПАТ «Азот» – 24 млн грн. На останньому, між тим, лишається невиплачених боргів у сумі 1,1 млн грн, повідомили в ОДА.

"У цілому з початку року вдалося зменшити заборгованість із заробітної плати в області на 21,5 млн грн, у результаті чого на початок серпня вона становила вже 37 млн грн. І саме 20,1 млн грн знизили на економічно активних підприємствах. Я зауважу, майже 60 % загального боргу припадає якраз на економічно активні підприємства. Відтак продовжуємо роботу комісії задля пошуку та ухвалення ефективних рішень і шляхів, що допоможуть поліпшити ситуацію", — повідомив перший заступник очільника області Тарас Висоцький.

У комісії з питань погашення заборгованості повідомили, що у відділі освіти Лисянського району виник борг у майже 800 тис. грн.

Члени комісії надали рекомендації щодо зменшення заборгованості керівникам, арбітражним керуючим таких підприємств-боржників області: ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України №62», Представництво «АТ «Конструкторське бюро навігаційних систем», КП «Облпаливо» Черкаської обласної ради та ДП «Черкаський облавтодор» ВАТ «ДАК Автомобільні дороги України».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заробітна плата #борги
Оголошення
live comments feed...