Некомерційний, безалкогольний: на Черкащині стартує Ше.Фест (програма)

Некомерційний, безалкогольний: на Черкащині стартує Ше.Фест

Фестиваль вшосте збере українських митців і глядачів, творитиме простір свободи та нової української культури, продовжуючи Шевченківські традиції.

Гасло цьогорічного «Ше.Фесту» — «Під вільним небом!», ідея фестивалю — оновлення і популяризація постаті Шевченка, кажуть організатори.

Вдень і вночі працюватимуть цікаві локації. На Просвітницькій галявині відбудуться гутірки з відомим казкарем Сашком Лірником, Василем Шклярем, Богданом Бенюком, музичні виступи гуртів «Сонце в кишені», «Джулай 8», лекції, поетичний Ше.Батл, благодійний Ше.Аукціон, презентація книжки та фільму «Тарас. Повернення» та багато іншого.

Театральна сцена традиційно пропонуватиме глядачам вистави. Зокрема «Сон. Комедія» творчої майстерні «Театр у кошику» (режисер Ірина Волицька, м. Львів) та «Гайдамаки» Миколаївського академічного художнього драматичного театру (режисер Євген Олійник).

На нічній акустиці планується романтична атмосфера з поезією, чаєм, гірляндами та якісними українськими гуртами.

Не залишаться поза увагою і діти. Для них підготували показовий виступ від дитячої студії козацьких бойових мистецтв, майстер-класи з дитячого малюнку, володіння шаблею та списом, художні майстер-класи тощо.

На учасників фестивалю чекають екскурсії, майстер-класи з хенд-мейду, виставка народних майстрів та художників. Із новинок фестивалю — патріотичні ігри.

шефест тарас шевченко екскурсії виставка митці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі