У Черкасах встановили розмір внесків за встановлення лічильників тепла

Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

Черкаський міськвиконком встановив розмір внесків за встановлення вузлів комерційного обліку теплової енергії та постачання гарячої води власникам будівель, які приєднані до інженерних мереж КПТМ «Черкаситеплокомуненерго». 

Мова йде про малоквартирні житлові будинки в місті Черкаси, повідомили в мерії.

«Закон вимагає обов’язкового встановлення вузлів комерційного обліку. В даних будинках це можна зробити, лише встановивши спеціальну шафу з вузлом комерційного обліку. Відповідно, вартість досить велика для деяких квартир. Приміром, для жителів будинку по вул. Б.Хмельницького, 32, у якому усього 4 квартири, вартість становитиме близько 1000 грн. за квартал», — підкреслив директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.

У черкащан є можливість відключитися, встановивши індивідуальне опалення, або, відповідно до закону, платити внески за встановлення вузлів комерційного обліку.

«Даним рішенням міськвиконком затверджує лише вартість встановлення таких лічильників. Сюди входить сам лічильник, модем для передачі даних, запірна арматура плюс шафа, у який це все буде розміщено. Це все коштує, наприклад, 21 тисячу гривень. Там 4 квартири. Ми цю 21 тисячу розподіляємо на 5 років, і вони платять в квартал по 1 тис. грн.59 коп.», - пояснив Павло Карась.

У додатку до рішення виконкому міститься перелік 40 будинків, для яких його встановили.

У Черкасах встановили розмір внесків за встановлення лічильників тепла, фото-1
лічильник тепло черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі