
11:12, 9 серпня 2019 р.
Черкаси отримали субвенцію на придбання медичного обладнання

Фото: pixabay.com
Третя міська лікарня Черкас отримає сучасне обладнанням для проведення операцій.
Черкаси отримали субвенцію в сумі 2 млн грн. для придбання С-арки (електронно-оптичного перетворювача) в операційну міської лікарні №3, повідомив директор департаменту охорони здоров'я Олег Стадник.
С-арка являє собою рентген-систему, яка дасть можливість медикам проводити операції в реальному часі. Раніше треба було спочатку зробити рентген, а вже потім проводити хірургічне втручання. Нове обладання дасть змогу робити це безпосередньо в ході операції. Установка є мобільною.
На закупку сучасного обладнання в черкаські лікарні в бюджеті на 2019 рік заплановано близько 50 мільйонів гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
02:18, 17 березня 2022 р.
02:18, 17 березня 2021 р.
02:18, 17 березня 2022 р.
02:16, 17 березня 2021 р.
02:18, 17 березня 2022 р.