• Головна
  • Земельну ділянку або 100 тисяч гривень запропонують у Черкасах учасникам АТО
11:19, 31 липня 2019 р.

Земельну ділянку або 100 тисяч гривень запропонують у Черкасах учасникам АТО

Фото: НБУ

Фото: НБУ

Одноразову матеріальну допомогу отримають учасники АТО та члени сімей загиблих.

Згідно з затвердженими змінами до програми соціальної підтримки мешканців Черкас, які забезпечують національну безпеку і оборону членів їх сімей та членів сімей загиблих громадян, які захищали державний суверенітет України, на 2019-2021 роки, цим категоріям громадян передбачать надання одноразової матеріальної допомоги в розмірі 100 тисяч грн, повідомили в мерії.

Право на отримання матеріальної допомоги мають учасники АТО, ООС, які не отримали безоплатно земельну ділянку, житло, або компенсацію за належні їм житлові приміщення.

Згідно з ухваленим порядком надання матеріальної допомоги, сумарний строк перебування учасників АТО, ООС безпосередньо у районах та у період проведення АТО та/або безпосередньо у районах та у період здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях становить не менше 45 днів.

Заступник міського голови Юрій Ботнар застеріг, що людина може отримати матеріальну допомогу, а потім написати заяву на отримання земельної ділянки. Заступниця міського голови Людмила Бордунос зауважила, що у випадку, якщо громадянин передумає і захоче отримати земельну ділянку, він повинен буде повернути до бюджету отримані кошти.

Для забезпечення виплат знадобиться близько 100 мільйонів на 2019 рік. На думку міського голови, їх можна буде виділяти поетапно. Кошти на надання матеріальної допомоги має передбачити в бюджеті міська рада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#учасник АТО #допомога #бюджет
Оголошення
live comments feed...