• Головна
  • ПрАТ «Миронівська птахофабрика» пропонує гідну альтернативу роботі в Польщі
Новини компаній
16:00, 24 липня 2019 р.

ПрАТ «Миронівська птахофабрика» пропонує гідну альтернативу роботі в Польщі

Новини компаній

Газета «Вечірні Черкаси» № 30 від 24.07.2019 проаналізувало, скільки заробляють українці в Польщі та скільки залишається грошей після сплати за житло, харчування та інші неминучі витрати. 

За останніми даними Головного статистичного управління Польщі, середня заробітна плата працівників робочих спеціальностей у сільському господарстві становить 2 744 злотих (або 21 154 грн) на місяць. Разом із тим слід провести розрахунки обов’язкових витрат. Оренда кімнати для однієї людини в середньому коштує 800 злотих на місяць. Ще 300 злотих піде на харчування. 80 злотих – це витрати на Інтернет та мобільний зв’язок, ще 40 злотих – на інші побутові потреби. Таким чином, якщо не враховувати витрати на медичне обслуговування та транспорт, мінімальний прожитковий мінімум у Польщі складає 1 220 злотих. Отже, у заробітчанина залишається 1 524 злотих на місяць, тобто трохи більше 10 тис. грн. 

«Насправді не так вже й багато. Ці гроші можна заробити й в Україні», – зазначає Олена Федоренко, керівник регіонального відділу управління персоналом ПрАТ «Миронівська птахофабрика», що розташоване в м. Канів Черкаської області. 

Пані Федоренко проінформувала, що на підприємстві багато вакансій. 80% з них – це робітничі професії: підсобні робітники, оператори ліній, а також працівники технічної служби (налагоджувальники, слюсарі-ремонтники, електрики, зварювальники тощо). За словами представниці МХП, влаштуватися на роботу дуже просто, а умови праці вигідно відрізняються від збирання польської полуниці. 

«Для того щоб працевлаштуватися у ПрАТ «Миронівська птахофабрика», нічого особливого не потрібно. Людина має обов’язково пройти медичну комісію та надати звичайний пакет документів: трудову книжку, паспорт, ідентифікаційний код, диплом про освіту, чоловіки – військовий квиток. Хочу зазначити, що в Черкаській області наше підприємство є лідером за розміром заробітних плат. У нас діє відрядна форма оплати праці: чим більше людина зробила, тим більше отримала грошей. Звичайні робітники мають можливість заробити 20 і більше тисяч гривень на місяць», – каже Олена Федоренко.

Вона також додала, що окрім високої зарплатні Миронівська птахофабрика створює для своїх співробітників додаткові стимули, що дозволяють економити сімейний бюджет.

«Наше підприємство забезпечує безкоштовний трансфер працівників до місця роботи та назад. Ми годуємо працівників смачними гарячими обідами всього за 1 грн. Окрім того, раз на місяць кожен працівник отримує 6,5 кг продукції підприємства. Також ми надаємо можливості для кар’єрного зростання кожному, хто має таке бажання. Якщо людина хоче розвиватися, примножувати свої професійні здібності, ми її обов’язково підтримаємо. Оператори можуть стати бригадирами, бригадири – майстрами, майстри – начальниками цехів і далі просуватися кар’єрними сходами. Загалом працевлаштування на нашому підприємстві набагато вигідніше, ніж робота, наприклад, в Польщі: конкурентна та стабільна заробітна плата, безкоштовний трансфер, обіди, преміювання продукцією», – резюмує керівник регіонального відділу управління персоналом ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Щороку МХП визнають платником податків №1 у вітчизняній аграрній галузі. Рекордні бюджетні надходження забезпечують 30 великих підприємств холдингу, що розташовані у 14 регіонах країни. Щорічне зростання податкових виплат МХП є найкращим свідоцтвом прозорої діяльності компанії та чесності роботодавця. Наразі в холдингу працюють 28 тис. осіб. Протягом кількох останніх років він утримує лідерські позиції в рейтингу найбільших роботодавців України в аграрній сфері. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...