Рятувальники контролюють безпеку збору врожаю на Черкащині

Фото: ck.dsns.gov.ua
Фото: ck.dsns.gov.ua

Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні.

Співробітники Служби порятунку вживають заходи, аби вберегти хлібні лани від пожеж: проводятть профілактичні рейди та роз’яснювальну роботу серед  та працівників сільгосппдприємств, повідоили в ГУ ДСНС у Черкаській області.

12 липня рейд провели на території села Байбузи Черкаського району. Інспектори перевірили зернозбиральну техніку на укомплектованість засобами пожежогасіння, відповідність технічного стану транспорту нормам пожежної безпеки. Фахівці звернули увагу на поля, а саме оборення їх по всьому периметру, щоб від сухої трави чи сміття не загорілася пшениця. З комбайнерами співробітники ДСНС провели протипожежні інструктажі під час роботи в полі.

Такі заходи також відбулися у Лисянському районі на території сільськогосподарського товариства «Інтерагроінвест», ТОВ агрофірма «Оксанина» в Уманському районі та на підприємствах Чорнобаївського району.

Читайте також: Черкаський рибоохоронний патруль вилучив судака майже на півтора мільйони.

Фото: ck.dsns.gov.ua

Рятувальники контролюють безпеку збору врожаю на Черкащині, фото-1 Рятувальники контролюють безпеку збору врожаю на Черкащині, фото-2 Рятувальники контролюють безпеку збору врожаю на Черкащині, фото-3
рейд дснс черкащина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии