Два черкаських училища планують об`єднати

Фото: ptu15.org
Реорганізацію шляхом приєднання професійного училища легкої промисловості та училища будівельних технологій хочуть провести у Черкасах.
Із 2016 року держава поклала фінансування ПТЗ на обласні центри. Натомість прав на створення, реорганізацію чи ліквідацію у органів місцевого самоврядування немає. Навіть якщо ПТУ працює неефективно, реорганізувати його можна лише з дозволу Міносвіти, повідомили в мерії Черкас.
Перехідний контингент училища легкої промисловості на 2019-2020 навчальний рік становить 110 учнів, а на 1 вересня становитиме орієнтовно 210 учнів, при проектній потужності понад 500 осіб. У ЧВУЛП не працює жодного навчально-практичного центру, соціальне партнерство не розвивається.
Державний навчальний заклад «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» має 5 успішно діючих навчально-практичних центри, що дозволяє надавати якісні освітні послуги в галузі професійної освіти.
Приєднання училища легкої промисловості до училища будівельних технологій надасть можливість підвищити якість надання освітніх послуг та підвищити ефективність використання коштів міського бюджету, вважають у департаменті освіти.
Щоб розпочався процес реорганізації, Черкаська ОДА має звернутися до Міністерства освіти, яке й ухвалить остаточне рішення.
Читайте також: Контрдиверсійні тренування стартували у Черкаській області.