• Головна
  • Черкаські тролейбуси змінять графік руху 24 та 26 червня
16:21, 21 червня 2019 р.

Черкаські тролейбуси змінять графік руху 24 та 26 червня

Зміна маршрутів пов'язана з днем випускника.

У звязку з проведенням у Черкасах репетиції Дня випускника 24 червня з 15:00 до 16:00 бульваром Шевченка між вул. Байди Вишневецького та вул. Остафія Дашковича буде змінено  рух тролейбусів, повідомили в мерії.

А саме, 24 червня з 15-00 до 16-00: 

Маршрути №1/1А: «Санаторій «Україна» - Площа Слави - Санаторій «Україна»» 

«ЧЛФЗ «Аврора»/вул.Пацаєва — Залізничний вокзал»

Маршрут № 2 - без змін;

Маршрут № 3 - «Санаторій «Україна» - Площа Слави - Санаторій «Україна»»

Маршрут № 4 - в прямому напрямку рух до вул. Момота по пр.Хіміків, вул.30 років Перемоги, вул. Руставі, вул.Одеській, вул.Онопрієнка, вул.Смаглія, вул.Олексія Панченка, в зворотному напрямку — по маршруту.

Маршрут № 7А: «Тролейбусний парк — Залізничний вокзал - Тролейбусний парк» шляхом руху по вул.Чорновола, бул.Шевченка, вул.Смілянській, вул.Вернигори і в зворотному напрямку.

Маршрути № 8,8Р — без змін.

Маршрут №10: «Річковий вокзал — вул. Сумгаїтська» по вул. Припортовій, бул. Шевченка, вул.Смілянській, вул. 30 років Перемоги і в зворотному напрямку; «вул. Олени Теліги — Площа Слави» по вул. 30 років Перемоги, вул.Сумгаїтській, вул.Одеській, вул.Грушевського, бул. Шевченка і в зворотному напрямку.

Маршрут №11: Рух до вул. Руставі по вул.Смілянській, в зворотному напрямку по маршруту.

Маршрут №12: Рух до «Вантажного порту» по вул.Смілянській.

Маршрути №14, 50 — без змін.

26 червня з 17:30 до 20:00 бульваром Шевченка між вул.Байди Вишневецького та вул. Остафія Дашковича  буде змінено  рух тролейбусів наступним чином:

Маршрути №1/1А: «Санаторій «Україна» - Площа Слави - Санаторій «Україна» 

«ЧЛФЗ «Аврора»/вул.Пацаєва — Залізничний вокзал» з 18:30 до 20:00

Маршрут № 2- без змін;

Маршрут № 3 — відмінено рейс на час відправлення 17:07 з «Залізничного вокзалу»

Маршрут № 4 — в прямому напрямку рух до вул. Момота по пр.Хіміків, вул.30 років Перемоги, вул. Руставі, вул.Одеській, вул.Онопрієнка, вул.Смаглія, вул.Олексія Панченка, і в зворотному напрямку.

Маршрут № 7А: «Тролейбусний парк -Тролейбусний парк» шляхом руху по вул.Чорновола, бул.Шевченка, вул.Смілянській, пр.Хіміків.

«Тролейбусний парк -Тролейбусний парк» шляхом руху по пр.Хіміків, вул.Смілянській, бул.Шевченка, вул. Чорновола, пр.Хіміків.

Маршрути № 8,8Р — без змін.

Маршрут №10: «Річковий вокзал — вул.Сумгаїтська» по вул.Припортовій, бул.Шевченка, вул.Смілянській, вул. 30 років Перемоги і в зворотному напрямку  (з 18:30 до 20:00);

«вул.Олени Теліги — Площа Слави» по вул. 30 років Перемоги, вул.Сумгаїтській, вул.Одеській, вул.Грушевського, бул. Шевченка і в зворотному напрямку (з 17:30 до 20:00).

Маршрути №11,12,14 та 50 - без змін.

*Спецрейси з ПАТ «Азот» виконуються без змін, а рейси, які стають на маршрут №7А рухатимуться по пр.Хіміків, вул.Смілянській, бул.Шевченка, вул. Чорновола, пр.Хіміків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тролейбус #маршрут #рух
Оголошення
live comments feed...